Wpis z mikrobloga

Slyszałem, że jakies psychotropy chyba na dopamine przedluzaja seks nawet do 30-40 minut. Co to jest? W internecie pisza o jakiejs seratline. Wiem, ze jakis mirek kiedys cos polecal na recepte po czym bardzo dlugo ruchal. Wiecie o co sie rozchodzi? #medycyna #zwiazki
  • 46
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: dochodzisz ale nie tryskasz, poziom podniety spada do 6-7/10 na jakies dwie minuty a potem znowu pełne obroty. Możesz tyle na ile kondycja pozwoli. Poczytaj o tym. A jak Ci się nie chce ćwiczyć to kup gumki z benzokainą
  • Odpowiedz
@spicy1red: z czym bidnie? z pieszczotami zawsze wychodzi powyzej 30 min, niekiedy moze jeszcze masaz jest przed gra do rozgrzania ;p Nie rucham na codzien bo tez nie mam rozowej na codzien wiec nie jestem lysym z brazzers jak inne mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@OzaweNakashi leki z grupy SSRI, stosowane głównie w leczeniu depresji oraz przedwczesnego wytrysku, np. popularny Prozac. Jeśli zgłosisz sie z takim problemem do lekarza to powinien Ci pomóc ;)
  • Odpowiedz
@cofko: prozac by mi przepisal zebym ruchal jak lysy z brazzers? Przeciez to jest lek na fobie i depresje z tego co kojarze. Moze pocwicze te miesnie ale i tak ciezko mi przetrzymac jak sie podjaram.Wiadomo drugi czy trzeci raz mozna juz ruchac i bez wytryskow,ale jednak 1 jest zawsze najmocniejszy dla mnie i chcialbym zeby trwal jak najdluzej
  • Odpowiedz