Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koniec roku, więc przedstawię tutaj krótkie podsumowanie 2017 jeśli chodzi o moje zmagania z randkami.

Jestem 26letnim facetem, wszystkie dziewczyny poznane na tinderze lub badoo.

Pierwszych randek: 14
Pierwszych randek z mojej inicjatywy: 14
Udanych pierwszych randek (subiektywnie): 4
Pierwszych randek po których następowały kolejne: 7
Dziewczyn, które zaproponowaly podział kosztów 50/50: 4
Dziewczyn, które się #!$%@?ły gdy się zgodziłem: 3
Drugich randek z inicjatywy dziewczyny: 1 (ta która się nie #!$%@? przy podziale 50/50)
Trzecich lub więcej randek: 3
Związków: 0, ale z tą jedną były duże szanse, bo randek było 6. Niestety inny światopogląd (ja ateista, ona uberkatoliczka) uniemożliwiły związek.

Seks uprawialem z 3 dziewczynami.

Rok udany, czekam na 2018. Może w końcu znajdę sobie dziewczynę.

#tfwnogf #randkujzwykopem #tinder #badoo #seks #randki #rozowepaski #niebieskiepaski #chwalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 64
@Canio: Idiotyczne stwierdzenie, zwłaszcza po tym jak napisał że został zaproszony 0% razy, a zapraszać musiał 100% razy. To mężczyzna zawsze zaprasza kobietę, więc "Zapraszasz, wiec płacisz, proste" to zwykły nieudolnie zakamuflowany seksizm. Napisz po prostu "jesteś mężczyzną więc płacisz, to proste".

Poza tym nawet z jego statystyk wyszło że tylko 50% spotkań owocuje drugą randka, więc płacenie za kogoś na pierwszej to skrajny debilizm. Kto by chciał być z loszką
@elf_pszeniczny: xD no straszne, 15zl na kogos wydac. Z takim podejsciem o partnerke bedzie ciezko. Ja tez na randki zaplacalam i placilam. Nawet teraz za meza place. Jak sie poznalismy to robil wszystko, zeby mi chociaz kawe kupic. No ale teraz rosnie pokolenie #!$%@?, wiec nie ma co sie dziwic.
UwielbianyMichał: W calej statystyce brakuje jeszcze z iloma kobietami najpierw Cie sparowalo na portalu randkowym. W kazdym razie masz dobre efekty. Z 3 do lozka to duzy sukces. Pytanie tylko cxy byly powyzej 4/10. Jesli tak to gratuluje i zycze w nowym roku jeszcze lepszego stopnia konwersji randek do zaliczenia. Najlepsi maja 50proc. skutecznosci.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}