Wpis z mikrobloga

zrobiłem sobie wczoraj wycieczkę do Walii, 500km w jakieś 9 godzin. po dojechaniu do miejsca docelowego skończyło się nawigowanie google, a że nie było zasięgu i nie chciało mi się ustawiać sygica pomyślałem, że wrócę na pamięć trochę inną drogą. coś mi nie pasowało, robiło się już ciemno i kiedy dojechałem do jakiejś wioski pośrodku gór, postanowiłem sprawdzić gdzie jestem. okazało się, że pół godziny dymałem po śliskich dróżkach w zupełnie przeciwnym kierunku xD potem jeszcze mnie Sygic pociągnął po jakichś gruntowych szlakach w górach i w końcu złapałem drogę, która już poznawałem. mimo, że było 9 stopni, to już w drodze powrotnej nieźle mnie wypizgało. jak tak przemierzałem w deszczu te odludne pagórki i uświadomiłem sobie że tam nigdzie nie ma zasięgu w telefonie, to troszkę byłem obsrany xD jak zsiadłem z moto na tankowanie i zobaczyłem, że błoto jest nawet na siedzeniu, to oniemiałem :D pewnie Cymru w wolnym tłumaczeniu to "zmokniesz i #!$%@? se motur". dziś pojechałem na myjnie....120km pękło xD też w deszczu, ale warto było. polecam :)
#motocykle
Pobierz Steven_Hyde - zrobiłem sobie wczoraj wycieczkę do Walii, 500km w jakieś 9 godzin. po ...
źródło: comment_X7qFRPTneFLmfXvsDb6LI9MOK7e3XABH.jpg
  • 20
@Steven_Hyde: niby fajne zakrety, ale mnostwo slepych i do tego jeszcze ze zwirem/piachem/blotem na nich... niby ladnie, ale jakos wole po kontynentalnej Europie smigac
Teraz przy gruncie masz jeszcze zimniej, opony sie nie nagrzewaja dobrze... brrrr
Jezdze caly rok, ale dalsze wycieczki w zimie (a zwlaszcza kiedy jest mokro) odpuszczam - szkoda mi zdrowia
@emissary: cały czas szukam składanej, uzywanej przyczepki na moto, bo też preferuję Alpy xD i fakt, pełno jest wąskich dróżek ze ślepymi zakrętami i syfem pośrodku. wczoraj kilka razy straciłem przyczepność w zakręcie i ze dwa razy wyskoczyło auto zza ślepego winkla na takich dróżkach na jedno auto i wszyscy musieliśmy nieźle hamować, mimo że nikt nie przesadzał z prędkością. no ale 10 stopni, u mnie było sucho, więc nie mogłem
@nariox

@Steven_Hyde: ja w tym roku zdaje prawo i chce jechac w europe, na autostopa juz bylem...piekny moto, ja jeszcze zadnego nie mam upatrzonego...ale na wiosne trzeba poczekac;P

Wolaj jak będziesz chciał kompana do jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klopsztanga: kiedyś zrobiłem zdjęcie z belki i wyglądała normalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@cysterna: jest dość dziwnie wyważony, więc jak załaduje się boczne kufry i centralny, to bardzo łatwo staje na koło. nie wiem czy nadaje się do jeżdżenia z plecakiem i bagażem, choć ludzie jeżdżą. ogólnie jest spoko, ale kiedyś po kilkudniowych wojażach po kilkaset km dziennie dostałem kureskich bóli odcinka lędzwiowego. nie wiem, czy
Pobierz StevenHyde - @Klopsztanga: kiedyś zrobiłem zdjęcie z belki i wyglądała normalnie ( ͡º...
źródło: comment_CQsfA73cVLjbR4Cg8e9sWsJ22a6dLuIg.jpg
@cysterna: #!$%@? xD to oddawaj 5 minut życia :) Fazer (FZ6) jest zajebisty! moje pierwsze moto, zrobiłem na nim jakieś 30kkm w ciągu półtora roku, nigdy, przenigdy mnie nie zawiódł, bardzo wygodna pozycja dla mnie, zajebista jakość wykonania. jedyne co mnie do niego zraziło to bardzo zero-jedynkowe przejście z zamkniętej przepustnicy przy rozpoczęciu odkręcania. moze to mój egzemplarz, ale czytałem że inni też się z tym borykali. postanowiłem więc kupić coś
Pobierz Steven_Hyde - @cysterna: #!$%@? xD to oddawaj 5 minut życia :) Fazer (FZ6) jest zajeb...
źródło: comment_080xMyxmHLnXn9IwTGWVgjwMCGhqQFgw.jpg
@cysterna: 178cm, nogawka 32" (w razie jakbyś chciał sobie na cycle-ergo porównywać ;)) przy czym pamiętać trzeba, że nawet dla takich samych wymiarowo zawodników, różne pozycje mogą być uznawane za wygodne. to bardzo subiektywna kwestia.