Wpis z mikrobloga

13 osób na wigilii. Żona kuzyna już ostentacyjnie gładzi się po brzuchu na znak udanego zapłodnienia xD kuzyn wyszedł do toalety, to ja śmieszek do naszej bohaterki mówię "pojadło się, dobre było, co nie?", kuzyn wraca, poszeptała mu na ucho i otrzymałem reprymendę przy wszystkich, że za chamskie teksty zaraz wylecę przez balkon xDDDD #logikarozowychpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
@shnitzel: to trzeba jej zurawine polecic , żeby pod koniec ciąży rzeczywiscie nie miała problemów i nie popuszczala. Zaproponuj jej też ćwiczenie miesni kegla. Przyda się też do porodu :D
  • Odpowiedz
  • 12
@enslavedeagle najgorzej jak ma się takiego brata jak ja. #!$%@? jest tak owinięty wokół palca swojej #!$%@?ętej narzeczonej, że wczoraj był 3km od nas na wigilii u niej a do swojego domu nie zajrzał na kolację. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Od prawie roku się nie odzywamy bo zaczął mnie wyzywać o swojego psa jak nakarmiłem go normalnym jedzeniem a nie karmą. Teraz siedzą przy stole z rodziną i średnio co 10
  • Odpowiedz
@Partacze to było jak pisałem około roku temu jak zostawili go u nas bo pojechali gdzieś na "wakacje". W sumie gdzie by nie jechali to pies u nas ląduje.
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu nie żartuje bo nie odzywamy się, czasem tylko zaoram i tyle, ja już przywykłem do tego bo w sumie nigdy wsparcia od starszego brata nie miałem więc dla mnie bez różnicy. Szkoda mi tylko rodziców bo za rok jego wesele a ja nie mam zamiaru iść i będzie hurr durr
  • Odpowiedz