Wpis z mikrobloga

@RiverStyx: zero śmiechu, wuj ma rację. W dederówku w drugiej klasie podstawówki prócz 3 klas zwykłych (niemieckojęzyczne dzieci, nie tylko rdzenni niemcy) są dwie klasy dzieci z tego świeżego rzutu które niemieckiego nie znają całkowicie. wyciągnij wnioski młokosie
  • Odpowiedz
@RiverStyx: Ech, cała Europa zleci się do Polski, kraju mlekiem i miodem płynącego, gdzie i zarobić dobrze można, i odetchnąć świeżego powietrza, o stabilnej gospodarce i braku przestępczości nie wspomnę.

Do kraju, który w ciągu ostatnich ~150 lat przeżył kilka wielkich fal migracji (uchodźcy po powstaniach w XIX wieku, emigranci zarobkowi z okresu XX-lecia międzywojennego, uchodźcy polityczni i Żydzi za czasów komuny, aż w końcu emigracja zarobkowa po uwolnieniu granic).
  • Odpowiedz
@mq1: z tego co wiem to większość Szwedów w Trójmieście jest tam w celach inwestycyjnych, bo u nich bańka na rynku mieszkaniowym większa, więc u nas im się bardziej opłaca rzucić kasę w mieszkania pod wynajem dobowy (z którego korzystają w dużej mierze Szwedzi przyjeżdżający się do Trójmiasta nawalić xD)
  • Odpowiedz
@divine11: szansa ze zginiesz w zamachu terrorystycznym jest pewnie z 1000 razy mniejsza niż to że zginiesz na raka spowodowanego przez polskie powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) na zachodzie żyje się znacznie, znacznie lepiej w każdym aspekcie
  • Odpowiedz
@divine11: a ja rozumiem ze ofiar zamachów na zachodzie idzie w dziesiątki, ofiar #!$%@? polskich dróg, trującego powietrza i niewydolnej służby zdrowia w dziesiatki ale tysięcy. Jak ktoś #!$%@? do Polski z zachodu z obawy o własne życie to niech poważnie pomyśli nad konsultacją ze specjalistą. Ale z tego co wiem to takich przypadków jest co kot napłakał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamiast śmiać się z wuja na wykop.pl, to lepsza byłaby rozmowa z nim jeżeli nie zgadzasz się i uważasz, że jego poglądy są złe. :) Życzę Ci żebyś zawsze był mądry i oświecony, Mirku :).
  • Odpowiedz