Wpis z mikrobloga

hej mirasy i mirabelki. Dzisiaj najsmutniejszy dzień w moim życiu. Po rozstaniu z żoną w tym roku po raz pierwszy od ponad 20 lat spędzam ten dzień sam w pustych czterech ścianach bez moich ukochanych dzieci i żony...nawet nie chciało mi się ustawić żadnej choinki i ozdób. Nie wiedziałem, ze będzie tak bolało....Najlepiej zasnąć i obudzić się po świętach
#swieta #feels
  • 105
  • Odpowiedz
@odislaw: Ja mimo rodziny czuję się w #!$%@? samotny. Dziewczyna mnie niedawno zostawiła. Nawet kolegów nie mam, nasze kontakty ograniczają się do wysyłania memów na messengerze. Po miesiącu nie dostałem umowy w pracy. Ogólnie znowu jestem w dupie i na wsi. Żadnego pomysłu na siebie.
Po cichu liczę, że takie #!$%@? jak ja kiedyś dostaną swoją szansę na lepsze życie :/
Łączę się z tobą w bólu i jeśli jest
  • Odpowiedz
@odislaw: Najlepszym wyjściem dla ciebie będzie wyjście jeszcze dzisiaj do pubu/klubu czy nawet na pasterkę żeby pozbyć się narastających myśli, ważne żeby coś robić. Sam ostatnio przechodziłem trudny okres i wiem jak silny potrafi być ból psychiczny. Gdybym mógł to podzieliłbym się z tobą opłatkiem i Cię przytulił.
  • Odpowiedz