Wpis z mikrobloga

Niezłe jaja wyszły z tym pierogiem z wasabi i mad dogiem XD. Pieroga trafiła ciotka Helena (żon #!$%@? Stefana) wzięła prawie pół na raz do gęby i tak ja wykręcilo, ze miała problemy z oddychaniem XDD ja ze śmiechu się popłakałem (poważnie, leciały mi łzy) reszta familli zaczęła się na mnie drzeć (niestety głośny śmiech mnie zdradził) ale chyba już im przeszło.
#swieta #gotujzwykopem #polakicebulaki #polak
S.....h - Niezłe jaja wyszły z tym pierogiem z wasabi i mad dogiem XD. Pieroga trafił...

źródło: comment_jqC7ua3Fc4SvDwRtaRpx0Y9LlF3E9sic.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Smakoshh: Jak nazwać tą zarzutkę? Udana, czy nie udana? Bo pisałeś ją raczej w celu wywołania gównoburzy, a w twoim pierwszym poście nawet nikt się nie zająknął, że jesteś np. chamem czy coś, natomiast również prawie nikt nie podważa, czy serio to zrobiłeś. A więc z jednej strony wszyscy łyknęli, ale z drugiej strony zareagowali inaczej niż było w planie xD Poważne filozoficzne zagadnienie.
  • Odpowiedz
@Dorogon: ja się w takich wątkach zwykle nie wypowiadam, bo tak naprawdę mógłbym napisać tylko jedno, za to z różnymi uzasadnieniami, w tym wypadku wygląda to tak:
a) OP to pedał, bo celowo robi ludziom przykrość dla własnej prymitywnej rozryki (niech se tego mad doga do dupy wleje, geniusz pieprzony)
b) OP to pedał, bo wrzuca zmyślone historie na portal, na którym 99% historii jest zmyślonych i zaczyna to już
  • Odpowiedz
@karuzelpl: kłopot w tym, że ten żart byłby śmieszny tylko w towarzystwie innych gimboludków. To coś na poziomie kopa w jądra z zaskoczenia, albo sprzedania potężnego klapsa - super ubaw, o ile ktoś ma 13 lat, a jego koledzy w tym samym gustują. Robić takie żarty na wigilię losowym ludziom to szczyt #!$%@?, z tym, że to pewnie zmyślone, ale i tak OP to pedał.
  • Odpowiedz