Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, zostałem zaproszony na wigilie i za jakaś 1h musiałbym wyjeżdżać. Jestem na diecie, bo siłka mocno i boje sie spadków, zrobiłem sobie 3 pudełka jedzonka i chce je wziąć ze sobą żeby gospodarze mi podgrzali i podali na wigilii. Ja dbam o siebie i swoje ciało wiec chyba nie będę mieć pretensji, że nie jem ich tradycyjnych dań tylko swoją kasze, pierś i sernik jaglany na deser. Może nawet ich przekonam do zdrowego żywienia, ale niestety nie bedą mogli spróbować, bo wszystko zważone i wyliczone. Wesołych Świat i mało spadków po świętach #dieta #swieta #kiciochpyta #mikrokoksy
  • 28
  • Odpowiedz
@IcanFlaj: #!$%@? tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień #!$%@? w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień #!$%@?ć martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce
  • Odpowiedz
@IcanFlaj: Bait baitem, ale ja serio znam takich ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Btw, dzisiaj jak wjadą pierogi z serem to po Świętach rekordy w martwym ciągu i przysiadach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@rdy: no właśnie jak się juz coś robi to na 100%. Może pierw zadzwonię do nich zapytam sie czy mogę sobie podgrzać pudełka, bo jak to ma być problem, to nie jadę tam
  • Odpowiedz