Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, zostałem zaproszony na wigilie i za jakaś 1h musiałbym wyjeżdżać. Jestem na diecie, bo siłka mocno i boje sie spadków, zrobiłem sobie 3 pudełka jedzonka i chce je wziąć ze sobą żeby gospodarze mi podgrzali i podali na wigilii. Ja dbam o siebie i swoje ciało wiec chyba nie będę mieć pretensji, że nie jem ich tradycyjnych dań tylko swoją kasze, pierś i sernik jaglany na deser. Może nawet ich przekonam do zdrowego żywienia, ale niestety nie bedą mogli spróbować, bo wszystko zważone i wyliczone. Wesołych Świat i mało spadków po świętach #dieta #swieta #kiciochpyta #mikrokoksy
  • 28
  • Odpowiedz
@IcanFlaj: zabawne, że najczęściej takie akcje odwalają suchoklatesy co dopiero zaczynają ćwiczyć i naczytały się w internecie xD. Nie daj się zwariować, jeden dzień nie trzymania diety nie zrobi z ciebie ulanej #!$%@?.
  • Odpowiedz
@maxoutday: w końcu ktoś mądry się wypowiedział. Wczoraj w pracy usłyszałam, że znajoma trzyma dietę również w Wigilię...ręce mi opadły po prostu, ktoś zapierdziela przy garach, a taka przyjdzie i będzie żreć suchy ryż i kurę.
  • Odpowiedz