Wpis z mikrobloga

mirki czy tylko ja tak mam czy co? Czy warto odstawić lub co gorsza wrócić do specjalisty?
Zawsze po paleniu mj mam taki zjazd że nie wiem co wtedy robić (zazwyczaj idę spać ale to po pewnym czasie)... Przyjmijmy przed południem wyjaram pewną część to na wieczór tak mi się niczego nie chce, potrafię myśleć jak bardzo jest #!$%@? życie, czasami trafią się myśli samobójcze(chociaż nie przesadzajmy bo to raz na 100 przypadków) i ogólnie jakieś załamki mam ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na następny dzień jestem lekko zdołowany a w kolejnym dniu juz wszystko spoko i radość i w ogóle



#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #marihuana
  • 6
miałem to samo, po prostu trzeba sobie zrobić dłuższą przerwę od mj.

w sumie może być w tym trochę racji bo jak np paliłem 7 dni pod rząd to było tragicznie w porównaniu do 3 dni pod rząd

może też brakuje Ci witamin i minerałów.

no biorę wszystkie witaminki po zaleceniu lekarza( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rabulex
@murzynekkk za dużo palisz, człowiek czuje się senny, wymeczony, zmarnowany życiem.

Da się z tym walczyć, pozytywnie myśleć ale na dłuższą metę jest to męczące.

Ja dzisiaj załapałem zgona bo zapaliłem za dużo naraz, przed chwilą wstałem a zasnąłem o 18 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ból głowy i rozdrażniony, tym bardziej że nie mam co zapalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie palenie całymi dniami
wiem że to te spadki dopaminy, serotoniny czy co tam się wydziela no ale bez przesady


Bez przesady? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

IMHO

Oszukujesz własny mózg substancjami które wyprowadzają go z równowagi. Kompletnie głupieje, ale zazwyczaj szybko nabieramy wprawy w nowych warunkach. Wtedy jest powrót do rzeczywistości.

Np. Po alko ma się kaca. Podczas zjazdu po stymulantach całe ciało potrafi dać znać że to był zły pomysł(choć mózg