Wpis z mikrobloga

Kobieta z 0-100 znajomych na fb: spoko dziewczyna, normalna kobieta, oczywiście prawdopodobnie i tak się puszcza (zasada Pareta) ale najmniejsza szansa ze podczas spółkowania będziesz ciupciał w jej pusi soczek z peniska Alvaro.
Kobieta z 100 do 200 znajomych: średnia z wyglądu. Bardzo ją to boli i daje na lewo i prawo na erazmusie. Pali marichuane i robi sobie tatuaże.
Kobieta z 200 do 500 znajomych: ładna. Najczęściej dziecko bananowe. Studiuje filozofie, dziennikarsto, politologie. Ma często instagrama. Nie uprawia seksu z Polakami innymi niż bananowi. Ma chłopaka belga lub włocha. Czasem obciągnie murzynowi bo to modne.
Kobieta 500 i więcej znajomych: chodząca rura kanalizacyjna. Między jej nogami zmieści się kilu powstańców z błyskawicami i jeden z Visem. Modelka, #!$%@? lub sucz z korpo ewentualnie żona znanego mężczyzny. Ma konto na instagramie. Całe jej życie kręci się wokół zachowań seksualnych i paraseksualnych.
#takaprawda #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz Mocniejpliss - Kobieta z 0-100 znajomych na fb: spoko dziewczyna, normalna kobieta, o...
źródło: comment_z8PkxNXRd56RBykdQ5AMIAQOlgq6vGoH.jpg
  • 90
@Mocniejpliss Zielonka: spoko człowiek, całkiem zadbana sylwetka, ale najprawdopodobniej i tak lekko #!$%@? (zasada Wykopa) duża szansa na to, że nie będzie bez sensu obrażał na Mirko. Pomarańczka: lekko zapuszczona sylwetka, jeszcze nie wali do chińskich bajek, ale zdarza mu się patrzeć z pożądaniem. Studiuje zarządzanie. Ma Snapchata żeby oglądać fotki "loch".
Bordo: top 10 gruboli z gier. Ma zakola. Studiuje życie innych ludzi żeby mieć się do czego #!$%@?ć. Mocniejpliss: Całego
@anonimek123456 za co szanować jakąś laskę co robi głupie zdjęcia na Instagrama xd pokazując dupe tak czy inaczej. Tu nie ma co szanować. Ja tam nic do niej nie mam i jak ktoś jej płaci za reklamę bo jakieś zboczence to oglądają to dla niej bardzo dobrze. Ale nie mów że trzeba za to kogoś szanować, bo to śmieszne. Konsekwencje stylu xd laska udaje mała dziewczynkę dla uciechy podnieconych facetów xd Chryste
@anonimek123456 jak ta laska jest dla ciebie jakimś wzorem do naśladowania to współczuję xd jak mówię ja nic do niej nie mam, nawet jakby swoją cipe pokazała i ktoś by jej zapłacił, ale mówiąc że to coś specjalnego, wyjątkowego za co trzeba ją szanować to naprawdę musi być żart xd to tylko zdjęcia dupy na Instagramie, obojętnie ile kasy dla niej zarabiają.