Wpis z mikrobloga

@jeseje: Szukaj plusów... Ciesz się, że nie Win2000 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja na szczęście o kompy w domu dbam regularnie i na święta mam spokój, bo daleeeka rodzina z reguły nie przyjeżdża ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jeseje: Najlepiej to się nie przyznawać że zna się na komputerach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo że się zapomniało. Dwa lata temu całą wigilie przy komputerach przesiedziałem i nic z tego nie miałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jeseje: Trzeba było im na instalować Linuxów, nie mieli by wirusów a pewno nawet by nie zauważyli że mają inny system. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Tr8025: najbliższej rodzinie (dziewczyna, rodzice, rodzeństwo) w miarę na bieżąco sprawdzam i tam nie ma problemu. Tylko że robienie za pomoc techniczną całej rodzinie, czyli jeszcze starszym kuzynkom, ciotkom, wujkom już przestaje być być takie fajne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Święta to przede wszystkim czas rodzinnych spotkań, czas prezentów, wspólnego spędzania czasu, czas miłości i... przeinstalowywania windowsów na prehistorycznych laptopach u wujków i ciotek, usuwania malware'a itd. ()


@jeseje: Pobieraj za to opłaty to się skończy.
  • Odpowiedz