Wpis z mikrobloga

  • 20
1.Bądź mną.
2.Chciej naprawić cykl dobowy i zacząć spać w normalnych godzinach.
3. Przełaź cały dzień niewyspany bez drzemek żeby się udało
4. Połóż się i zasnij przed 22
5. Obudź się koło północy całkiem wyspany ;_____;
7. Siedź do teraz nie mogąc zasnąć
8. Brak profitu

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piesa: Ja wczoraj specjalnie spałem tylko 3 h od 5 do 9 żeby dzisiaj się wcześniej położyć i wcześniej wstać. Cały dzień chodziłem #!$%@? marząc o śnie, przyszedł wieczór i czas snu a mi się całkiem odechciało
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ArekJ: Mi czasem pomaga. No i o tej 22 zasnalem jak niemowlak, nie wiem tylko czemu na tak krótko. Może organizm stwierdził, że to jeszcze nie moja pora snu i to pewnie drzemka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kremufczyn: Wiem, że mogę iść spać. Problemem jest to, że nie mogę zasnąć, bo ostatnio przestawiło mi się tak, że senny robię się o 4-5.
A i wróciłem do rodzinnego domu na święta, wszystko mnie teraz rozprasza, szczególnie lekko słyszalne chrapanie ojca i brata. U siebie zawsze mam ciszę. ewentualnie muzykę, która lubię do snu
  • Odpowiedz
@Piesa: to zazdroszczę. ja mam tak spieprzony cykl dobowy, że nie potrafię zasypiać wcześniej niż o 2-3 w nocy. Nawet jak wstaję o 7-8. No chyba, że zarwę nockę a potem cały dzień będę latał na nogach to padnę o tej 22, ale następnego dnia zabawa od nowa. Mój organizm żyje w sumie w jakichś 36h cyklach :D
  • Odpowiedz
@Piesa: brałem przez jakiś czas 2mg dziennie + melisę piłem. Nic to nie dawało xD Mógłbym mocniejszą dawkę sprobować przywalić niby, ale farmaceutka uważała, że 2mg wystarczą :D
  • Odpowiedz
@Piesa:
1. Miej cały grudzień nocne zmiany od 20 do 8 rano
2. Kładź się spać o 9, wstawaj o 17
3. Próbuj się przestawić na rytm dobowy, bo masz weekend dniówki i ogólnie święta
4. Nie śpij do 5.30, bo nie możesz zasnąć, bo cały grudzień o tej godzinie nie spałeś
5. Zaśnij o 8 rano w robocie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz