Wpis z mikrobloga

namawia widzów, żeby KATEGORYCZNIE NIE WYSYŁALI PACZEK na szkolną ponieważ zazdrość go zżera że on nie ma tyle w lodówce (dlatego podstępnie zarekwirował paczkę z Norwegii)

Nic się u nich nie marnuje, wszystko zżerane na bieżąco - Krzysztof z samego powietrza nie waży 150 kilo tylko swoje musi zjeść co nie zawsze jest udokumentowane bo on wstanie w nocy i je wszystko co popadnie


@RzecznikWykopu: Usunął mi komentarz, po tym jak raczyłem zauważyć, że jak zwykle bredzi jak potłuczony i wprowadza w błąd wykopowiczów, rozsiewając fejk niusy, niczym niepotwierdzone własne domniemania i insynuacje przedstawiając jako fakty. Robił to i robi dalej w temacie tigera bonzo, opowiada zmyślone historyjkc, tak jak wtedy, gdy przekonywał wszystkich, że kobra nie jest w ciąży "bo mu się to w pale nie mieści". Najwyraźniej nie ma zbyt dużej. Z psychiką teżchyba nie tęgo. Bęc!

#kononowicz #konon #bembenbozy #suchodolski #nitrodolski #major #kajor #jor #suchodziurski #majornadzis #siurekbozy #bombas #gotujzmajorem #polskiyoutube #patologiaboza #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #elo #benc
  • 10
@Nadwirus: To ogónie jego świat. Cały patojutub to jego chleb powszedni XD nie wiem czy udziela się w innych tagach patusów bo mam akurat odkluczone, ale dam sobie uciąć rękę że tak. Niestety czasem wrzuca jora i konona do jednego wora z innymi patusami, a to zupełnie inna liga. Mi oni wyglądają na takiego współczesnego Himilsbach + Maklakiewicz
@betonowecukierki: niestety typ chyba udziela się u wszystkich patusów. gość jest mocno zwichrowany, pewnie z jakiegoś powodu siedzi 24/7 w domu i leczy swoje kompleksy robiąc z siebie pato-eksperta. tak jak by było czym się szczycić xD ale on sie autentycznie w tym pławi. niby taki śmieszek, ale absolutnie nie ma do siebie dystansu.
@Nadwirus: Captain Obvious kontratakuje xD "Styl artystyczny" RW jest znany chyba każdemu, kto obserwuje przytoczone tagi. To "wielkie demaskowanie krętactw Rzecznika" bardziej zjeżdża mi aspergerem, niż rzeczywistym uświadamianiem kogokolwiek ;d
@Zwanek:

"Styl artystyczny" RW jest znany chyba każdemu, kto obserwuje przytoczone tagi


To dobrze, ale mało kto daje to po sobie poznać w swoich komentarzach, natomiast on zaciekle broni banialuk, które opowiada. Nie raz byłem świadkiem, jak jakaś zielonka (w danym temacie) go o coś pytała jak eksperta, a on jej wciskał kit. Warto czasem coś sprostować, tak dla higieny intelektu.

bardziej zjeżdża mi aspergerem


No nie badałem się, ale możesz