Wpis z mikrobloga

Mirki spod #akwarystyka #zwierzeta

Jakoś tak przy okazji świątecznych porządków wpadła mi w ręce stara pokrywa na akwarium, chociaż z racji rozmiarów to raczej kotnik / krewetkarium. Robię (hasztag)rozdajo (celowo tak, żeby nie zwabić sępów) bo w sumie mi nie potrzebna a szkoda mi wyrzucić. Jeśli ktoś chciałby ją przygarnąć to proszę zaplusować ten wpis. Jeśli zgłosi się więcej niż jedna osoba to w sobotę wieczorem wylosuję jedną osobę. Wysyłam po świętach pocztą na swój koszt, ale... mile widziane z mojej strony, aby zwycięzca/chętny przelał ok. 10 zł na dowolnie wybraną OPP

Teraz kilka słów o pokrywie:
- na akwarium o wymiarach 25x40cm (typowe 25 litrów)
- nieuszkodzona, jedynie perfekcjonista lub esteta musi doczyścić sobie spodnią stronę
- bez oświetlenia widocznego na fotce - bo nie działa :(. Oryginalnie był to moduł Aquael Ecolight 11W. Ponieważ chyba już wyszły one z produkcji do klapy pasuje zamiennik Aquael Leddy Tube 6W. Mocowanie modułu oświetleniowego jest w tym plastikowym "odbłyśniku".

Jak ktoś będzie chciał to przy okazji dorzucę garść szyszek olchowych, bo za dużo sobie nazbierałem zeszłej zimy a widzę, że ludzie to nawet na allegro sprzedają :)
Pobierz MandarynWspanialy - Mirki spod #akwarystyka #zwierzeta 

Jakoś tak przy okazji świą...
źródło: comment_iCXPlf7IGNv5ETP871hsDOhX6mronY3Y.jpg
  • 7
@baletny Rozdajo za darmo. Proszę tylko zwycięzcę o mały przelew na OPP - ale wierzę na słowo i nie zamierzam sprawdzać ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale juz ktos zaplanował moj komentarz więc jutro rozlosuje wśród plusujacych - zaplusuj pierwszy wpis i może bedziesz miał szczęście ;)
@KebabKing: @baletny: @x-SANTA-x:
Zgodnie z obietnicą uruchomiłem maszynę losującą i szczęśliwym zwycięzcą okazał się mirek @x-SANTA-x
Ponieważ pierwszy raz robiłem losowanie w Mirkorandom to trochę #!$%@?łem, ups ¯\_(ツ)_/¯. Zamiast od razu zrobić screena zamknąłem sobie przypadkiem kartę, głupi ja. Wybaczcie i zapewniam, że żadnej manipulacji nie było.

Zwycięzca niech odezwie się na privie, podaj adres do wysyłki i czy chcesz trochę szyszek olchy przy okazji. Paczkę wyślę w okolicach
Pobierz MandarynWspanialy - @KebabKing: @baletny: @x-SANTA-x: 
Zgodnie z obietnicą uruchomił...
źródło: comment_7pXax862K4fuVhfI5pQmLxzxPGp76Y9W.jpg