Wpis z mikrobloga

Chcę kupić Nexusa 5X. Znalazłem sklep który ma nowe 5X. Dopytałem czy nowe czy refurbished bo troszku mi trudno było uwierzyć że ten telefon może być nowy. Dostałem odpowiedź że nowe, 2 lata gwarancji. Można w jakiś sposób sprawdzić, nie wiem po IMEI czy numerze seryjnym, czy dany telefon był już sprzedany albo naprawiany?

#nexus #nexus5x #lg #smartfon
  • 6
@Gieekaa: Miałem, nie polecam. #!$%@? bateria, strasznie #!$%@?, wychodzisz z domu z 100% po dojsciu do pracy masz już 80%, jak kończysz prace mimo, a wcale nie rozmawiałeś przez telefon, leci już na oparach.

Działa nawet w miarę, ale szału nie ma.

Jedyne do czego to scierwo jest przydatne to Kali Nethunter, jesli nie chcesz tego wgrywać to poszukaj lepszego telefonu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wychodzisz z domu z 100% po dojsciu do pracy masz już 80%, jak kończysz prace mimo, a wcale nie rozmawiałeś przez telefon, leci już na oparach.


@MrSplither: lol, trzeba było nie instalować koparki bitcoinów na nim xD
@Gieekaa I męcz się człowieku z odsylaniem go na gwarancję bo "bootloop". Nie mowie nawet o beznadziejnej wydajności i braku optymalizacji. Mozesz pomarzyć o włączonym aparacie i np. aplikacji pokroju spotify, gwarantowany lag i crash. Daj spokój z tym eksperymentalnym telefonem ;)