Wpis z mikrobloga

  • 4
Hej murki, powoli przymierzam się do dołączenia do grona #consolepeasants ( ͡° ͜ʖ ͡°). Klasycznie, mam rozdarcie pomiędzy Xboxem One S a PS4 Pro. Za playakiem przemawia do mnie uncharted, którego uwielbiam, natomiast słyszałem że za abonament dają liche gry w gratisie plus kuleje system multiplayerowy. Natomiast Xbox przemawia do mnie cenowo i dobra synchronizacją pomiędzy konsolą a piecem. W dodatku jego otoczka plus konto gold wygląda dużo lepiej pod względem profitów (nadal podkreślam, tak słyszałem).

Póki co, jestem za Xboxem. Warto?

#xboxone #ps4 #kiciochpyta
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laress: Ja bym brał Pro. Mam telewizor 4K i Prosiaka ale i tak częściej korzystam z opcji wydajność lub więcej detali w 1080p, jeżeli gra daje mi taka możliwość.

The Last of Us za to z HDR i w natywnym 4K wyglada fenomenalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shatter właśnie problem w tym że do Wigilii pracuje teraz cały czas () raty na allegro się sprawdzą ? Niby różowy robił duże zakupy na raty i było wszystko ok
  • Odpowiedz
@laress: można bez kłopotu, sprawdź czy gra jest z polskiej dystrybucji, niektóre gry mają jakąś dziwną blokadę, np kupiłem falluota 4 z francuską okładką i nie mogłem zmienić na język polski, tylko angielski... Ale nie wszystkie studia tak robią. Jak cena jest atrakcyjna to warto sprawdzić gdzieś na necie czy nie będzie z tym problemów.
  • Odpowiedz