Wpis z mikrobloga

  • 4
Hej murki, powoli przymierzam się do dołączenia do grona #consolepeasants ( ͡° ͜ʖ ͡°). Klasycznie, mam rozdarcie pomiędzy Xboxem One S a PS4 Pro. Za playakiem przemawia do mnie uncharted, którego uwielbiam, natomiast słyszałem że za abonament dają liche gry w gratisie plus kuleje system multiplayerowy. Natomiast Xbox przemawia do mnie cenowo i dobra synchronizacją pomiędzy konsolą a piecem. W dodatku jego otoczka plus konto gold wygląda dużo lepiej pod względem profitów (nadal podkreślam, tak słyszałem).

Póki co, jestem za Xboxem. Warto?

#xboxone #ps4 #kiciochpyta
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@magik111 @C_MR @amfetaminowy_pirat @fdisk @micha3l @OttoVonAnus spodziewałem się że zostanę zeszkalowany za zadanie pytania poraz setny pod tymi tagami, a jednak dostałem satysfakcjonujące mnie odpowiedzi (ʘʘ)

Gier na kamerkę nie mam zamiaru używać, w ścigałki raczej rzadko, od święta. Bardziej strzelaniny i gry pokroju uncharted. Ze znajomych raczej nikt nie ma konsoli, ale wskazują w przyszłości na PS4.

Teraz kwestia, PS4 slim
  • Odpowiedz
@laress ja właśnie przesiadłem sie ze zwyklego ps4 na pro. Ale mam tv 4k. Tak czy siak. Jeśli możesz pozwolic sobie finansowo na pro to bym sie nie zastanawiał. Wystarczy tv fhd zeby zobaczyc roznice
  • Odpowiedz
te konsole kosztują teraz śmieszne pieniądze.


@potente: no ale płacenie 2 razy za plusa i golda, do tego nie ma dużej różnicy w portfelu gier... według mnie bezsensu mieć dwie na tą chwilę... bardziej to ps4 i switch by się opłacało.
  • Odpowiedz