Wpis z mikrobloga

Na testowym już śmiga ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wykop: nie widzę, nie chcecie chyba nam wmówić, że macie staging? Test = produkcja na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętajcie na produkcję wrzucić w piątek po południu


@defoxe: Niestety nie przejdzie. Jak tylko biznes próbuje "przepchnąć" coś w piątek, to w dział IT rzuca piorunami. Wtedy lepiej nie być w pobliżu, a tym bardziej lepiej nie być w skórze kogoś z biznesu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#takietamwpracy
  • Odpowiedz
z wartości 2016 robicie 2017?


@interface: Niestety nie. Wymagało to więcej pracy. Ale może za rok uda się wdrożyć ten sposób ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
a co z osadzaniem wpisów z twittera i facebooka?


@TenebrosuS: Tego obiecać nie możemy. Będzie kilka większych zmian, ale jak na razie wyższy priorytet mają inne zadania.
  • Odpowiedz
Wasze #!$%@? nie ma końca ludzie. Jedyne co potraficie napisać to "a tagi działają? ". Kur*wa załóżcie sobie drugi wykop,zbudujcie wszystko i zróbcie wszystko perfekcyjnie. Jedyne co piwniczki potrafią napisać to krytyka. A ja się cieszę że czasami coś nowego się pojawi i sądzę że admini doskonale wiedzą o problemach tu.

Coraz częściej żal wchodzić i czytać komentarze.
  • Odpowiedz
@bercikk: mogę założyć się o wszystko, że jak widzę post m_b, albo wykop, to pierwsze posty będą "hehe kiedy tagi naprawicie hehe". Nigdy się nie zawiodłem jeszcze (niestety...)
  • Odpowiedz