Wpis z mikrobloga

Mirki po prawie roku rozkrecania sklepu internerowego w nowym miejscu pracy, #!$%@? jako grafik, front end, fotograf produktowy, marketingowiec, czlowiek od social media, tester produktow, twórca porywajacych opisów towaru z chin na allegro, obsługa klienta telefoniczna i mailowa i czasem na miejscu, czesto tez pakowacz i konfekcjoner, odpowiadajac za zgodność ilości towaru wystawionego ze stanem magazynowym, prace informatyczne, rozdzielanie pracy dla nowhch pracownikow i pilnowanie ich, wdrażanie nowych systemów do firmy i pewnie jeszcze trochę sie by tego znalazło.

Generalnie głównie bylem odpowiedzialny za sprzedaz internetową prawie sam z 2 osobami na magazynie udalo sie dobic po 5 miesiącach do ponad 300 tys obrotu w miesiącu ale do rzeczy. Dzis dowiedzialem sie ze zawiodłem szefa i jego zaufanie i jestem za drogi w utrzymaniu bo za tyle mialby 2 pracowników a wszystko po tym jak powiedzialem ze chce sie zwolnić gdy skonczyl sie staż i nowe warunki po 10 miesiącach pracy byly gorsze niz w czasie stażu. No coz.... oficjalnie jestem bezrobotny.

#zalesie #praca #pracbaza #gorzkiezale
  • 4