Wpis z mikrobloga

Z narkotykowych raryrasów nie próbowałem tylko:
- meskaliny
- PCP
- metakwalonu (cytrynki z Wilka z Wall Street)
- ibogainy
- 4-metyloaminoreksu (najsilniejszy stymulant, kiedyś znany jako "ice", taka meth i mdma w jednym. Poczytajcie sobie o tej substacji, wymiatacz. Niestety tańsza i łatwiejsza w produkcji metamfetamina wyparła ją z rynku.)
- MDA (lepszy kuzyn MDMA)

Z czego PCP i 4-mar są generalnie nie do zdobycia nawet na darknecie, metakwalon tak samo. No nie ma ich i tyle. Jakby ktoś znał jakieś pewne źródło - pw.
Ibogaina - jeszcze nie jestem gotowy. Ale spróbuję na 100%. Potężny psychodelik, stosowany w leczeniu nałogów (z powodzeniem).
Meskalinę kiedyś na pewno spróbuję.
O MDA na rynku słyszałem ale nie było mi dane.

Wszelakie inne rarytasy próbowałem. No może jeszcze hydromorfon i palfium - niedostępne opiaty rarytasy. Ale do tego mnie nie ciągnie.

#narkotykizawszespoko #oswiadczeniezdupy #chemia (może ktoś custom synth? :p)
  • 16
@CREAMY_SUPERIOR: lol, MDA chociażby często jest w co niektórych sortach piguł, oczywiście o polskich mówię.
serio ciężko teraz z PCP na darknetach? jeszcze rok-półtorej roku temu nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem, no ale to było przed marketowymi upadkami D:
@CREAMY_SUPERIOR: największym plusem metylonu była cena bo z tego co pamietam to 100g można było kupić za 1k zł, a dla 80% osób był nie do odróżnienia od MDMA. Dla mnie 4mmc > mdma, z tym że o prawdziwe już trudno nawet na dark marketach. Próbowałeś alfy PVP?
@CREAMY_SUPERIOR: ja wiem że ma inny profil niż Molly, dla mnie imho jedna z fajniejszych substancji swego czasu. Ja alfy nie próbowałem za dużo historii się nasłuchałem o schizach i tym co ludzie #!$%@?.