Wpis z mikrobloga

@kubso: u mnie te logi pewnie grały by też dalej, bo grają dokładnie tak samo jak po wyciągnięciu z kartonu i są w stanie idealnym, ale jak sobie coś ubzduram, to potem muszę to kupić, z tymi Edifier'ami było tak samo :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ravau to też jest dobra opcja, z doswiadczenia wiem że pod tak duże monitorki na biurku przydała by się deska i jakaś gąbka pod nie.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Początkowo myślałem właśnie do stolarza się udać, celem zamówienia grubej dechy, bo mam parkiet w pokoju, pasowała by, ale ceny odstraszają. Głośniki mają takie krążki piankowe, zastanawiam się, jakby sprawdziły się kolce (mam takie przy kinie domowym), bo drgania jakie przenoszą, ruszają mi kursorem myszki jak odpalę jakiś filmik ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@ravau ja ostatnio fostex 0.5 testowałem które były podobnych rozmiarów to się nie nadawały. Zresztą i tak z jbl odpadły.
  • Odpowiedz
@ravau: Edifiery r2600? Miałem dokładnie tak samo po zakupie i musiałem zmienić biurko na większe, ale czego się nie robi dla lepszego dźwięku :)
  • Odpowiedz
@ravau nie widzę w tym nic dziwnego, sam mam wystawione na biurko glosniki od wieży podobnych rozmiarów i taki uklad sie sprawdza, wcześniej miałem powystawiane na szafkach i dźwięk był wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba, teraz gra w moim kierunku i do tego fajnie przenosi basy
  • Odpowiedz
@BLiNDEAD: Juz mam duze kolumny w pokoju, bo mam kino 5.1, wiec te kolejne troche narobily balaganu w estetyce, no ale nie widze innego rozwiazania, z tego powodu, ze siedze blizej, w dodatku bokiem, do prawej kolumny, sluchanie wiec muzyki z PC za posrednictwem ampli i w ustawieniu STEREO to kiepski pomysl, bo grala mi wtedy ta blizsza kolumna :(

Zrobilem nawet super schemat xD
ravau - @BLiNDEAD: Juz mam duze kolumny w pokoju, bo mam kino 5.1, wiec te kolejne tr...

źródło: comment_951yxIB0GJruGIXPoSfSGLbB6PAj1unq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tarec: Edifiery R2730DB - tez zmienie, tylko okres kijowy sobie wybralem na zmiane, bo remont pokoju bede dopiero na wiosne robil, mozliwe ze meble zmienie, wiec nie dokonca jestem pewien na jakie biurko zmienic swoje obecne (swoje dalem siostrze do mieszkania na studia, a sam kupilem jadac z katowic po drodze biurko za 25zl xD)

Ty masz drewniane, stolik, czy na czym stoja u Ciebie te Edki? :)
  • Odpowiedz
U mnie też mam szafke bokiem, na której kiedyś stała wieża + kolumny (ew. kolumny stały na wysokich szafkach pod sufitem, jeszcze gorzej). Teraz stoi tylko wieża a kolumny przede mną na rogach biurka. I wszystko super ;)
Ty masz w sumie bardzo dobrze, bo jak chcesz po prostu chillować przy muzyce to siadasz na kanapie, zapuszczasz i nadal masz głośniki w swoim kierunku. Jak chcesz oglądac film to tylko zmieniasz pozycje.
  • Odpowiedz
@ravau: Stały na zwykłym, tyle że masywnym biurku ze sklejki/wiórów. Z tym, że ja już po przeprowadzce i teraz stoją na długiej szafce RTV w salonie. Możesz spróbować je zamortyzować czymś pokroju Blu Tacka. Akurat ja używam go do innych rzeczy, bo kolumny stoją bez problemu, ale ludzie masowo to stosują do podstawek - zero wiercenia, a ponoć rozwiązuje problem zsuwania się i wibracji :)
  • Odpowiedz