Wpis z mikrobloga

Widzę, że jednak lipa. Mistrzu, krzyczałeś ze merytoryka merytoryka a od tygodnia sie martwisz o to zeby ładne obrazki były w filmiku :P Podejrzewam, ze kilka osob już się zniechęciło, ja sobie teraz przypadkiem o tym przypomnialem w gąszczu moich tagów :D Jezu, przecież umiejętność montazu filmów przyjdzie z czasem w trakcie kolejnych. Wiec nie odstraszaj publiki.
#szkolkafut
  • 12
@wincm: i po #!$%@?... sam wiem, ze lepsza przyjemnosc jest jak sie cos zdobywa malymi krokami :) sam na yt nagrywalem ruletki i zarabialem z refow... na poczatku grosze ale pozniej to juz sie stalo kolosalne w granicach 2 tysi.. ale poszedlem do roboty normalnej a kanal usunalem, gdyz jak widac na dzien dzisiejszy nie mialoby to sensu przetrwania
@nevif1337 @mirasKo-Kalwario
@wincm: Dopiero zauważyłem twój wpis, ziom ja mam życie i nie zawsze chce mi sie to robić więc w czym problem. Nie chce sie wbijać w jakąś topke youtuberów, mam 21 lat i nie zamierzam traktować tego jak fulltime job bo ja kariere robie w innym zawodzie.

Wiem że interesuje sie tym tematem dużo osób, ale spróbuj mieć ochote cokolwiek zrobić gdy masz 2 godziny czasu dla siebie dziennie
@rvnow: Nie chce pod zadnym pozorem najeżdzać. Po prostu wg mnie za duzo aktualnie przykladasz do tego zeby ładnie wyglądało i tracisz "hype", ot co. Ale jak tam wolisz.