Wpis z mikrobloga

#wroclaw #pijaneprzygody #patologia ##!$%@? #studbaza

Drogie mirki i mirabelki jak pijecie do oporu w towarzystwie, rozgladajcie sie czasem za brakujacymi wspolbiesiadnikami. A jesli komus mocno nagrzanemu strzeli cos do glowy i wlaczy sie opcja powrot do domu na juz, to wyslijcie z nim kogos. Zwlaszcza #!$%@? we wroclawiu.

Sytuacja srodek tygodnia godzina 5:40 miejsce akcji wroclaw okolice mostow warszawskich i wyszynskiego.
Z tramwaju w strone psiego pola #pdk wysiadl a raczej wytoczyl sie mlody lepek, tak na oko 20 lat. Bez kurtki w samej bluzie (pierwsza tak mrozna noc we wro #!$%@? konkretnie), popularne na wykopie rurki przed kostke i cyganskie mokasyny bez skarpet.
Wysiadl kompletnie bez filmu, brak rozeznania, bledny wzrok, nawalony jak messerschmitt.
Szedl w strone osiedla na bacha, ale nie po przejsciu tylko jakies 50m obok przez klomby. Kij ze obtrabiony bo sie prawie pod auto wladowal, pdzeszedl pol klombu i #!$%@? jak dlugi w krzaki. Fiknal nogami do gory i oba buty polecialy gdzies w gaszcz. Wstal otrzepal sie i zaczal szukac butow. Ostro schylony jak hydraulik, wiec i row marianski na wierzchu, sredni to widok, w bonusie pizgalo zlem.
Typ pozbieral sie znalazl jednego buta, ale nie byl w stanie go ubrac, po krotkich poszukiwaniach drugiego, #!$%@? tym znalezionym w krzaki i na boso poszedl w strone mostu warszawskiego.

Gosc nie reagowal na probe pomocy okrzyk itd. A nie zamierzalem sie z gosciem szwrpac, bo taka postawe przyjal.

Pisze, bo swego czasu we wroclawiu bylo kilka zaginiec dosc glosnych, gdzie niestety zaginieni znajdywali sie z nastapieniem wiosennych roztopow.
Ja wiem ze pijany, ze ciezko przemowic do rozumu, ale #!$%@? niech chociaz jeden ze smiesznych studentow od huehue humoru studenckiego, bedzie na tyle rozgarniety, by nie zachlewac ryja do oporu.

Bo potem sa plakaty, apele i ze to byl dobry chlopak.
  • 55
@PurpleHaze: Trzeba było kolesiowi kilka fotek zrobić, nagrać filmik a potem wezwać policję. Prawdopodobnie odwieźliby go do domu lub wytrzeźwiałkę.
Fotki i filmiki wrzucić do sieci. Jak kolo wytrzeźwieje i zobaczy co wyczyniał to może by zmądrzał.
Przy takich temperaturach wyziębienie organizmu następuje bardzo szybko.
Fajnie że chociaż Ty zwróciłeś uwagę, znieczulica generalnie straszna jest.
@PurpleHaze: słabo dość :< W sumie możliwe, że sam pił, ciężko to wykluczyć, ale jeśli w towarzystwie, to mogli mu chociaż taksówkę ogarnąć, jak widzieli w jakim stanie jest :/
@PurpleHaze: najgorsze jest to, ze nawet jak znalazlby sie ktos ogarniety na tej imprezie, to i tak nie daloby rady. Najczesciej Ci, ktorzy wychodza ostatni maja towarzyszy rownie naprutych, a Ci z rozumem i godnoscia czlowieka ulotnili sie juz dawno z imprezy (sluchanie cwiercinteligentow jak juz mamrocza do najlepszych nie nalezy). W takiej sytuacji, trzeba liczyc na twarde prawo, ale prawo i policja / sm powinna przy patrolach taka patologie zgarniac.
@PurpleHaze byłem na służbie przygotowawczej we Wrocławiu, na koniec zrobiliśmy imprezę na rynku, obudziłem się na korytarzu w hotelu, dzioby w butach zdarte, koledzy szukali mnie po mieście a hotel nad jakimś zalewem 5 km od miejsca imprezy, film kompletnie urwany, I te zima a ja w krótkim rękawku, jak sobie to wszystko uświadomiłem to aż się wystraszylem, jakaś dobra dusza musiała mnie zaholowac do tego hotelu, portfel miałem tylko telefonu brak
@PurpleHaze: ale często jest tak, że jak wychodzisz to jeszcze nie ma aż takiej bomby, chwila na dworzu i sie pogłębia. Wychodzisz zrobiony tak 5/10, a w busie juz jesteś 8/10. Chociaż akurat jak bez kurtki wyszedł to musiał być mocno porobiony.