Wpis z mikrobloga

  • 38
Ehhh #!$%@?. Byłem w niedzielę z pewną dziewczyna na spotkaniu. Pisaliśmy na tinder 3 dni. Na spotkaniu było super, 3h w knajpie, potem coś poszliśmy zjeść i na koniec poszliśmy na chwilę do niej, ale mieszka z 3 wspólokatorkami, więc do niczego nie doszło, a nawet nic nie chciałem forsować więcej na 1 spotkaniu. W knajpie gadaliśmy o wszystkim, od pierdół do polityki. Ogólnie było świetnie. Wróciłem o 2 w nocy do domu, już nic nie pisałem, bo byłem zmęczony i ona też. Na koniec daliśmy sobie tylko całusa.

Ehh, a wczoraj napisałem tj. W poniedziałek to już nawet nie odczytywała albo odpowiadała krótko. Chciałem zapytać się o drugie spotkanie po świętach, ale chyba dam sobie spokój. #!$%@?łem gdzieś mirki? Ja lvl 20 ona 19. Na prawdę było spoko i nie wiem co o tym myśleć. No, a jak pisałem w poniedziałek to też nie byłem nie wiadomo jak nachalny. Dodam, że wczoraj usunęła mnie jeszcze z par na tinder, ale i tak pisaliśmy głównie na fb i póki co jeszcze mnie nie zablokowała.
#tinder #logikarozowychpaskow
  • 127
  • Odpowiedz
via Android
  • 29
@Zaciskaj czasu mi nikt nie zwróci, ale nie uważam go za zmarnowany, tylko #!$%@? nie wiem czemu tak się dzieje, ale już drugi raz man tak, że po spotkaniu, kobieta mi po prostu nie odpisuje, zlewa mnie ciepłym moczem. Jakbym chciał zaruchać to bym poszedł na div...
  • Odpowiedz
@Tytyka: Problemy stulejarzy jak jesteś #!$%@? nie facetem to niestety tak to się kończy rób to na co masz ochotę i nie pytaj się czy można czy powinieneś pozatym chyba za dużo oczekujesz ??Było miło i tyle po co się podniecasz pozatym chyba możesz rozpoznać oznaki zainteresowanie z jej strony ???
  • Odpowiedz
@Tytyka po prostu jeszcze ja parę razy zaczep kulturalnie i zaproś gdzieś. Jeśli będzie zdawkowo odpowiadać to ja olej. Sam tak miałem jak Ty na początku, później zacząłem inaczej do tego podchodzić i brać cokolwiek do siebie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Tytyka: Jeśli napiszesz, to już koniec.

Ciesz się, że było fajnie z nią i resztę miej gdzieś. Nie chcę się spotykać, rozmawiać? - Znajdź sobie inną. Mało tego jest?

Jeśli napiszesz, to będzie wiedziała, że Ci zależy = nie masz lepszej opcji.
Jeśli nie będziesz pisał nic, wtedy pomyśli, że możesz sobie pozwolić na to, aby mieć w dupie takie, jak ona = prawdopodobnie masz lepsze w swoim otoczeniu = warto się postarać o
  • Odpowiedz