Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: dobry mówca powinien znać swoją audiencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w znaniu zawiera się mówienie językiem dla niej zrozumiałym, czyli najlepiej takim jakim posługuje się na codzień

nie znalazłem żadnych niepokojących czy szkodliwych informacji w tym video, choć za wiele to ich nie było, ale jeżeli ktoś chce propagować wiedzę, tym bardziej takim nabuzowanym dzikom co to mogą #!$%@?ć normalnemu człowiekowi bez
  • Odpowiedz
@NostraKoza: Kolega brał teścia, efekty były, bo urósł, ale oprócz tego chciał sie #!$%@?ć i dymać co na drzewo nie ucieknie i nie ma fiuta, zawsze, wszędzie i przy każdej okazji. Jak odstawiał, bo lekarz stwierdził, że strzela ślepakami (2000 coś jednostek teścia na badaniu wyszło) to płakał, że czuje sie jak #!$%@?, że jakby ktoś do niego fiknął to by się popłakał chyba xD
  • Odpowiedz
@NostraKoza: Pomysł niegłupi, aczkolwiek nie każdy ma na to zdrowie. Tak mi się zdaje. Mógłbyś rozszerzyć temat, bo moje doświadczenia ze sterydami ograniczają się tylko do robienia zastrzyków kolegom, co byli na to za miękkcy xD
  • Odpowiedz