Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, wołam @polu7 i @rybak_fischermann bo jesteście chyba mocno w temacie oraz taguje #cebuladeals oraz #xiaomi bo moze komuś sie przyda.
Chce kupić Mi Note 2 i właśnie jest w polskim magazynie z kodem rabatowym za 289,99$. Czy jest mozliwosc wzięcia telefonu na fakturę vat i odliczenai sobie od niego vatu?
Drugie pytanie, czy aparat w Mi note 2 jest lepszy niż w Mi5? Bo zrobilem ostatnio porównanie Mi5 z moim Redmi 3 i zaskoczyło mnie że o ile wideo jest bez porównania lepsze to zdjęcia wychodzą takie same.
  • 11
ch*ja nikt nie powinien ci odpowiedzieć abyś się nauczył że ten tag nie służy do pytań. Ponadto zawsze możesz pisać na priv do wyżej wymieniowych mirków


@L3AD3R: Co za Janusz.. Nie ma nigdzie regulaminu uzywania tego tagu a nie kazdy siedzi tu calymi dniami zeby znać dokładnie specyfike kazdego tagu. Ponadto pytając na priv odpowiedź otrzymam tylko ja a pytając tutaj inni w przyszłości mogą znaleźć odpowiedz jeśli będą mieli takie
@Wojtas9: no tagu możesz nie znać, ale zawołałeś ponad 6000 osób do promocji, której nie ma.
Mi5 teraz odpada, bo praktycznie nie do zdobycia nowy, no chyba, że z polskiej dystrybucji. Lepiej popatrz na Mi6. Przy zakupach z Chin wszystko załatwiasz przez agencję celną DHL, bo jest najłatwiej, oni ci wtedy wszystko wyliczają, a przy kupowaniu z magazynu PL jeszcze nie sprawdzałem.
Mi5 teraz odpada, bo praktycznie nie do zdobycia nowy, no chyba, że z polskiej dystrybucji. Lepiej popatrz na Mi6. Przy zakupach z Chin wszystko załatwiasz przez agencję celną DHL, bo jest najłatwiej, oni ci wtedy wszystko wyliczają, a przy kupowaniu z magazynu PL jeszcze nie sprawdzałem.


@rybak_fischermann: no ok, po prostu nie wiedziałem ze ten tag tak działa, nie zrobiłem tego umyślnie. Mi6 jest za drogie, nie chce tyle wydac. Kupie
@L3AD3R: nie, zwrócenie uwagi jest jak najbardziej ok i bym to docenił gdybyś to zrobił np wyjaśniając do czego jest ten tag, ale pisanie "ni ch*ja nikt nie powinien ci odpowiedzieć abyś się nauczył " to nie jest zwrócenie uwagi tylko wylewanie żali.
Kluczowym pytaniem była kwestia vatu z polskiego magazynu i mimo ze szukałem odpowiedzi na to pytanie to jej nie znalazłem.
Co do drugiego, dodatkowego pytania to przejrzałem wszystkie