Wpis z mikrobloga

@rol89: od stycznia do 15 stycznia XD tłum tatuśków z brzuszkiem, #!$%@? po całej siłowni obciążenia i brak jakiejkolwiek kultury, już się doczekać nie mogę
  • Odpowiedz
@rol89 Tam gdzie ja chodzę jest z 15 bieżni z czego większość zazwyczaj pustych i jedna ławka. Wczoraj jak byłem na siłce ok godziny to przez cały ten czas ławka była zajeta przez dwóch typków. Chyba robili po 30 serii każdy
  • Odpowiedz
@rol89: to też potwierdza fakt, że w Polsce nie ma normalnych siłowni. 90% sieciówek ma #!$%@? różnego sprzętu cardio, dziesiątki bieżni, dziesiątki maszyn, a jak człowiek chce zrobić normalny trening to musi stać w kolejce do jednej jedynej na siłowni ławeczki albo stojaka.
  • Odpowiedz
Ja chodze w takich godzinach, ze reczej omija mnie fala sezonowców:) zresztą, w moim miescie w przeciągu kilku lat powstało około 5 nowych obiektów, więc świeżaki wybierają raczej te nowsze siłownie:) tzn. Fitness kluby;)
  • Odpowiedz
@kszych: dlatego omijam sieciówki i chodzą do piwnic istniejących od 20 lat ze starymi koksami i karkami, tam masz pewność że masz co najmniej 3 ławki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D_Train: Optymista. Tłum i tłok co najmniej 15 lutego. A najbardziej mnie wpieniają ziomy 8-10 serii na jednej maszynie ale on jeszcze zajmuje te dwie obok - tam też ćwiczy (rotacyjnie). WTF?
  • Odpowiedz