Wpis z mikrobloga

Minęło parę dni od ostatniego patcha. Miały być zmiany, które wreszcie podratują rankingi oraz matchmaking jako taki. Wyszło jak zwykle. I nie mówię tu tylko o sytuacji sprzed resetu. Gram od bety i dostałem brąz 5, a nie mam się za słabego gracza (z resztą nigdy aż tak nisko nie zabrnąłem). Poza tym lagi, trudności z odpaleniem gry, ta sama mapa razy pięć. Szybkie mecze to już w ogóle parodia. Potrafiłem mieć 9 zwycięstw pod rząd (i nadal uważam, że to błąd, bo dostawałem zwyczajnie zbyt słabych przeciwników), żeby następnego dnia wygrać tylko raz. Blizz ma problemy z ogarnięciem tej gry w stopniu choćby podstawowym.
#hots #heroesofthestorm
  • 5
@Caleb88:

Potwierdzam. Jest problem z mapami (7x Cursed Hollow here), ale z MM też - Zawsze do gry dostaję gościa który ma 6 poziom (Sam mam prawie 400), raz dostałem Muradina, który wcale nie grał TF, tylko z daleka od wszystkich zabijał miniony (i tak wygraliśmy - Main Chromie here)

Może to wina tego, że poszedł reset na wszystkich - dobrych i złych graczy. Teraz system musi od nowa przypisać "rangę"
@Caleb88:

Doskonale rozumiem twoje rozgoryczenie. Ciężko mi usprawiedliwiać Blizzard, ale widać, że pracują cały czas pracują nad grą.

Mi gra się bardzo dobrze, i mam nadzieję, że ten MM w końcu się ustabilizuje. No i może w końcu dodadzą jakiegoś bohatera lub mapę z WoW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Caleb88 jak tak pomyslec na spokojnie (w kwestii doboru graczy) to nigdy nie bylo lepiej, te problemy trwają odkad tylko zaczelam grac w hotsa czyli jakies 2 lata z haczykiem
@Caleb88: Dokładnie, mi już się kończy cierpliwość a gram ponad rok w HOTSa, brak kluczowym zmian, jeśli już to opieszałość z wprowadzaniem ich i problemy z implementacją, w tym czasie "cieszysz" się tym chaosem albo wyrzucasz to z dysku... słabo.