Wpis z mikrobloga

Beka z tych wszystkich, którzy twierdzą ze taka Niemka czy Angielka to nawet na Polaka nie spojrzy. Mieszkałem w Dortmundzie przez 4 lata, i bzykalem nie jedna Niemkę (przeważnie były to zadbane kobiety, lubiące aktywność fizyczna, bo Niemki zwłaszcza te 30+ bardzo o siebie dbają). Taka Niemka w przeciwieństwie do Polki, nie patrzy na pieniądze i nie szuka bankomatu, bo sama zarabia na tyle dużo, by być niezależną wiec jeśli sam jesteś w stanie się utrzymać w Niemczech, to żadna Niemka nie wytknie Ci ze za mało zarabiasz. Polscy faceci od jakiegoś czasu zaczęli o siebie dbać, chodzą na siłownie/basen itd. i wielu z tych, których poznałem w Dortmundzie nie miała problemu żeby znaleźć sobie jakaś Niemkę na numerek czy związek. Pamietam nawet sytuacje, ze pewna Niemka chciała nawet płacić Polakowi, żeby się z nią spotykał, tak się w nim zakochała. Wiec pamiętajcie, ze Polacy w UK czy Niemczech to nie tylko patola (chociaż uczciwie trzeba przyznać, ze również jest ich sporo) a związki Polaków z Niemkami czy Angielkami to nic nadzwyczajnego, czy niemożliwego.
Targuje zwłaszcza tagi,którzy najwiecej temat jątrzyli #przegryw #tfwnogf oraz #uk #niemcy
  • 17
  • Odpowiedz
Pamietam nawet sytuacje, ze pewna Niemka chciała nawet płacić Polakowi, żeby się z nią spotykał, tak się w nim zakochała.

płacić

zakochała


@Smakoshh: mam dla Ciebie złą wiadomość, Mirku...
  • Odpowiedz