Wpis z mikrobloga

Film oczywiście syf, kiła, mogiła i kopia na kopii kopią pogania, ale z drugiej strony zobaczcie co zrobił Rian Johnson... Przebudzenie Mocy było kopią 1:1 Nowej Nadziei. Last Jedi było zmixowaną kopią Imperium Kontratakuje i Powrotu Jedi. Trzecią część będzie znowu kręcił ten poprzedni patałach i nie da się już zrobić kolejnej kopii. Nie ma z czego. Nie ma esencjonalnych bohaterów niezbędnych do stworzenia kolejnej kopii. Nie żyje Luke, Han, Snoke, cała rebelia praktycznie, Leia w zasadzie też (no chyba, że odwalą CGI, w co wątpię), nie mają statków, nie mają zasobów. Wszyscy, którzy zostali, to "nowi" bohaterowie. Zużyli wszystkie sceny i struktury fabularne z oryginalnej trylogii.

Rian Johnson chyba epicko strollował Jar Jara Abramsa. "Teraz Ty sie martw co tu nowego sklecić, ja zużyłem wszystkie klocki". I mam nadzieję, że bez wsparcia pod postacią fundamentów i scen z OT następna część będzie tak #!$%@?, że już nawet najwięksi fani tego gówna nie obronią. I wszyscy przekonają się jak Disney nasrał na #starwars.
źródło: comment_Beh2RGYDbOk7NZtPIs7dBAHSn9tud2IP.gif
  • 6
@Arveit: nie wydaje mi się, żeby "executives" w Disneyu byli na tyle kompetentni, żeby ogarniać proces tworzenia fabuły i co zmiany w jednym filmie oznaczają dla kolejnych filmów. Tam po prostu siedzi banda kretynów od patrzenia w tabelki w Excelu. Oni pewnie myślą, że jak będzie trzeba i będzie zapotrzebowanie na figurki, to się Luke'a wskrzesi albo coś, bo czemu niby nie.
nie wydaje mi się, żeby "executives" w Disneyu byli na tyle kompetentni, żeby ogarniać proces tworzenia fabuły i co zmiany w jednym filmie oznaczają dla kolejnych filmów. Tam po prostu siedzi banda kretynów od patrzenia w tabelki w Excelu.


@Goryptic: typowe polactwo które uważa się za najlepsze na swiecie, a wszyscy inni to idioci i kretyni xD zakop i czarnolisto