Wpis z mikrobloga

Wie ktos jak wyjsc z takiej #!$%@? w jakiej ja sie znalazlem teraz :(? 19 lat, zaczalem pomagac mamie i skonczylem tak marnie. A do roboty isc nie moge bo jestem niesprawny przez 8 miesiecy.. :( zalozylem nowe konto, bo na tamtym zna mnie mnostwo osob wiec nie chce robic sobie wstydu wsrod znajomych...
#help #pomocy #bankructwo
szaman1998 - Wie ktos jak wyjsc z takiej #!$%@? w jakiej ja sie znalazlem teraz :(? 1...

źródło: comment_hqXjbasR2iykNHq913pY7CRsmnphstdq.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szaman1998: Do końca Września to masz 500zł miesięcznie, nie jest to jakiś dramat. Jakiś rodzaj pracy zdalnej? Może w tym kierunku pomyślisz? Na czym polega niesprawność? Call-center też odpada? To akurat nie jest praca fizyczna.
  • Odpowiedz
@Dpdp: zarabialem 700zl miesiecznie przez ostatni rok na jakis pracach dorywczych, teraz nie moge bo sie polamalem. We wrzesniu zaproponowali mi kredyt odnawialny w mbanku wzialem 5000 tys zlotych,pomyslalem a moze kiedys sie przyda. No i mama pozyczyla ode mnie 3 tysiace, ale nie ma szans zeby oddala bo wydala wszystko i nadal jest jej potrzebna kasa. Wlasna rodzina kopnela mnie w dupe, brat tez jest mi winien dwa tysiace
  • Odpowiedz