Wpis z mikrobloga

@valker91: Jak beda normalne warunki pogodowe to nic ci nie zrobia. W momencie jak zaczyna padać śnieg a ty nie jestes dobrze przygotowany to mandat auto na lawete i czekasz az sie poprawi albo wymiana opon na zimowki.
@skitteles: nie ma co panikować, objedzie. Nie takie rzeczy się robiło ;) w Niemczech wbrew pozorom wcale nie ma aż tak dużo kontroli. Bywam tam często i wiem jak jest. Często wyjadę zapominając dokumentów i w sumie nigdy nie było przypału.
@wasiuu: to bez sensu, bo prawie nikt przed listopadem nie wymienia opon, a np. w taki Cuxhaven posiadanie opon zimowych często nie ma kompletnie sensu.

Szukaj. Ja znalazłem info, ze nie ma dat i to jest zależne od warunków pogodowych tylko.
@skitteles: która tyle samo znaczy co zasada od N do F czyli od November do February.

Dostaje regularnie listy od miejsca gdzie wymieniam opony i za zmianę w październiku są spore zniżki. Nikt wtedy nie chce zmieniać.
@maginalia: a czy ja napisałem że to moje prywatne auto? Tak sie bulwersujesz ale widze nie masz pojęcia że w Polsce nie ma obowiązku sezonowej wymiany opon. Pewnie kolega z tych którzy na zimówkach jeżdżą jak w lato i mózgu nie używają.