Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: Skąd wiesz, że idzie na zbiorowe polowanie? Po czym to poznać? Może to jakaś samotna snajperska misja? A jeśli chodzi o powiększenie, na jaką odległość mniej więcej strzela się na zbiorowych polowaniach? Bo jak na niewielką, to czy nie lepszy byłby kolimator? Takie tam pytania od laika. @axe_murderer
@Nie_bredz_czlowieku mam wrażenie że wylewasz swoją frustrację, bo jakieś chore światopoglądy nie pozwalają ci zjeść miecha... A jeśli jest inaczej to grzecznie wyjdź i nie gównoburz.


@czlowiekBEZnicka: Patrz kotleś, na głownym gównoburza, bo piasek oznajmił że homopropaganda jest wszędzie. Ja na przykład nie widzę żeby homosie chodzili po ulicach z transparentami, że są homo. Ale mniejsza o to. Za to waszą trupią propagandę pożeraczy ciał widać wszędzie, na każdym kroku. No
@Nie_bredz_czlowieku: brzmie jak ssman;]? przecież użyłem takiego zwrotu (O moje żarcie się nie martw), jak ty post wcześniej - masz pamięć jamochłona, istotnie nie warto z Tobą dyskutować;] Skończ z tymi porównaniami hitlerowskimi, nie wiem skąd Ci się to bierze, może po nocach Ci się śni Adolf...
Twoje podejście to właśnie hipokryzja, istotnie odpowiadam za śmierć miliardów istnień i w przeciwieństwie do Ciebie nie udaję niewiniątka. Dałeś się modzie, to się
zamiast szpanowac przydrogim szkielkiem przynies mi troche kielbasy z dzika


@BrzydkiBurak: Popieram żeby z dzika, bo może być z Janusza grzybiarza a strasznie dużo czosnku musiał by dać. O tej porze chyba nie takiego zagrożenia.