Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki, proszę o pomoc. Czy pierścionek z białego złota z szafirem będzie pasował na zaręczyny? Różowa ma rozmiar 8, chciałem przeznaczyć około 800 zl, jednak w tej kategorii cenowej szafir jest godny uwagi. Reszta ma zbyt malusieńki kamień i nie jest to w guście różowej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania ja mam szafir i małe diamenciki, białe złoto. Jest śliczny i nie zmienilabym go na taki zwykły, aczkolwiek wybadaj poglądy może na kolorowe kamienie, bo spotkalam się z uwagami tradycjonalistów, że nie pasuje na zaręczynowy. Jeśli wiesz, że jej się spodoba, to bierz śmiało.
Pomarańczowa : Jako już mężatka od kilku miesięcy dam Ci dwie rady. Pierwsza jest oczywista, jak się kochacie to ani cena ani wielkość kamienia nie ma znaczenia. Ważne to co czujecie do siebie i chęć spędzenia życia razem. Pierścionek jest tylko symbolem. Druga jest zupełnie odmienna i można by powiedzieć że wykluczająca trochę pierwszą. Kobieta będzie zawsze kobietą. Pamiętaj że pierścionek który podarujesz jej w najbliższych dniach będzie namprawdopodobnej nosić na swoim
Pierścionek piekny. Pasuje do oczu. Super
Ja mam pierścionek i obraczke z białego złota. Większość moich koleżanek też ma pierścionki z białego złota a obrączki różnie. Także akurat tym bym się nie przejmowała.
OP: @Berethalia dzięki za pomoc, bo właśnie różowa mowila, że chciałaby złotą obrączkę dlatego się waham. Chociaz są już obrączki z połączeniem złota dwukolorowego. Też jestem ciekawy, czy kiedys w ogóle będzie nosic pierscionek czy zostanie przy obrączce, do 40 stki mogą jej nieco utyć palce. Niestety, mam tak słaby wybór nie mówiąc o sieciowkach, tam kilka rozmiarów 8 po ok. 1500-2 tysie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)