Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo #konkurs #film

Z uwagi na fakt, iż nigdy jeszcze nie robiłem #rozdajo a mam dzisiaj wyjątkowo dobry dzień.
Postanowiłem zorganizować mały konkurs.

Do wygrania są 3x 30-dniowe konta Netflix Ultra HD (uwaga są już przypisane do kont, nie można zmieniać haseł, ale działają i wszystko jest z nimi ok)

Konkurs polega na podaniu tytułu najbardziej absurdalnego, chorego i pokręconego filmu jaki powstał (odpadają oczywiście takie pozycje jak Smoleńsk, ludzka stonoga itp. powszechnie uznane produkcje i żeby było trudniej wszystkie filmy starsze niż 1990) - Wszystkie tytuły muszą być nowsze niż 1990 rok.

Zostawiajcie tytuły poniżej. Będę sugerował się plusami przy komentarzach. Jednak ostateczne słowo będzie do mnie należało. Podam też rozwiązanie i trzech zwycięzców w tym poście.

Tutaj kilka słów o kontach Netflixa:

-> Jakość ULTRA HD z możliwością oglądania na 4 ekranach
-> W pełni Polskie konto
-> Konto posiada 30 dniową subskrypcję premium

(jakby okazało się, że coś z jakimś kontem jest nie tak, to wymienię od ręki i będzie działać)

Prześlę dostępy po zakończeniu konkursu, czyli myślę po 21.00 (będę chlał wtedy w barze, więc jakbym nie miał zasięgu, to zastrzegam, że mogę spóźnić się kilka minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
c.....u - Uwaga #rozdajo #konkurs #film 

Z uwagi na fakt, iż nigdy jeszcze nie rob...

źródło: comment_78CpKT03rFJUCSkATBekNtzdMh6GEYOu.jpg

Pobierz
  • 150
@cojatu: Poza konkursem mogę wymienić spore grono okrutnie #!$%@? filmów, niestety starszych niż rocznik 1990:
-"Salo, czyli 120 dni Sodomy"
-"Różowe Flamingi"
-Seria "Guinea Pig"
-"Man Behind the Sun"
-"Cannibal Ferox"
-"Znak diabła"
-"Cannibal Holocaust"
-"Schramm"
-"Man Bites Dog"

To tylko mały, choć reprezentatywny zbiór wytworów chorej jaźni, polecam jeśli masz mocne nerwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cojatu: easy xD - Braindead, czyli po polsku Martwica mózgu.
Podobno, gdyby ten film nigdy nie powstał Peter Jackson zrealizowałby wszystkie ówczesne pomysły dopiero we Władcy Pierścieni
( ͡° ͜ʖ ͡°)
sing - @cojatu: easy xD - Braindead, czyli po polsku Martwica mózgu.
Podobno, gdyby ...