Wpis z mikrobloga

Jestem zdruzgotany... Nie wiem co robić. Moja dziewczyna poprosiła mnie, żebym zrobił coś z jej laptopem, bo wolno pracuje, zawiesza się itd. Wszedłem w przeglądarkę i kliknąłem najczęściej pierwszą stronę z polecanych, żeby zobaczyć jak się ładuje - wizaz.pl. Zauważyłem, że jest tam zalogowana, wszedłem na jej profil i w ostatnich tematach zobaczyłem to:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=553184

Spojrzałem na jej odpowiedź:

1. ...całowałaś się? ok. 15
2. ...odważniej dotykałaś? 7
3. ...uprawiałaś petting?6
4. ...uprawiałaś seks oralny?4
5. ...uprawiałaś normalny seks?5

Jak się jej o to zapytałem na początku naszej znajomości to odpowiedziała mi, że w młodości miała jednego i tego żałuje. Nie wiem co robić... Te liczby wciskają mi się do mózgu. Nie chodzi mi o samo kłamstwo, ale o to, że gdyby od razu powiedziała mi prawdę to znalazłbym sobie kogoś innego... 6 lat, 6 #!$%@? lat życia w kłamstwie, 6 lat w ciągu, których mogłem znaleźć kogoś kto do mnie pasuje. Wszystko jak psu w dupę.... 27 lat na karku, myślałem, że wiem co to jest dorosłość, a teraz czuję się jakbym dostał obuchem w głowę. #!$%@? was #!$%@?, nie za puszczanie się tylko za to #!$%@? kłamstwa. Chcecie się #!$%@?ć - proszę bardzo, ale jak ktoś kto ma wobec was poważne plany i się o to pyta to chociaż powiedzcie prawdę.

#zwiazki #seks #przegryw #gorzkiezale #feels #logikarozowychpaskow
  • 63
  • Odpowiedz
a co, jeśli nie kłamała?


@Felonious_Gru: dlaczego na anonimowym forum miałaby kłamać...????

W zasadzie skoro 6 lat ci z nią było dobrze to w czym nagle masz problem?


@atestowanie2: w tym, ze mnie oklamala i gdyby powiedziala prawde to kopnalbym ja w dupe od razu
  • Odpowiedz
w tym, ze mnie oklamala i gdyby powiedziala prawde to kopnalbym ja w dupe od razu


@mamenttt: No właśnie dlatego dziewczyny kłamią, że większość facetów ma z tym straszny problem, że dziewczyna mogła wcześniej z kimś spać. Gdyby faceci podchodzili do tego normalnie (czyli przeszłość to przeszłość, a teraźniejszość to teraźniejszość) to dziewczyny by nie musiałyby kłamać. Rozumiem, że możesz być zły że cię okłamała, ale nie rozumiem dlaczego byś z
  • Odpowiedz
No właśnie dlatego dziewczyny kłamią, że większość facetów ma z tym straszny problem, że dziewczyna mogła wcześniej z kimś spać.


@atestowanie2: jeszcze to niby moja wina... gosciu nie pisz juz wiecej
  • Odpowiedz
jeszcze to niby moja wina... gosciu nie pisz juz wiece


@mamenttt: Nie twoja tylko większości facetów. Ja naprawdę nie rozumiem twojego toku myślenia, napisałeś:

gdyby od razu powiedziała mi prawdę to znalazłbym sobie kogoś innego... 6 lat, 6 #!$%@? lat życia w kłamstwie, 6 lat w ciągu, których mogłem znaleźć kogoś kto do mnie pasuje


Przecież skoro z nią byłeś 6 lat i było dobrze to znaczy, że bardzo do siebie
  • Odpowiedz
@atestowanie2: Gorzej jak 6 lat temu mówiła prawdę a w czasie tego związku 6-letniego dorobiła się takich liczb na boku. I ostatecznie 6 lat temu mówiła prawdę i teraz na forum też napisała prawdę. Ale może @mamenttt: to nie jej konto, skąd ta pewność.
  • Odpowiedz
Przecież skoro z nią byłeś 6 lat i było dobrze to znaczy, że bardzo do siebie pasujecie. W czym więc problem? W tym, że miała 4 chłopów przed tobą, a nie jednego?


@atestowanie2: w tym, ze mnie oklamala... jakby twoja dziewczyna #!$%@? sie na boku to nie mialbys nic przeciwko?
  • Odpowiedz
jakby twoja dziewczyna #!$%@? sie na boku to nie mialbys nic przeciwko?


@mamenttt: Gdyby na początku naszaj znajomości mi powiedziała, że PRZED naszym spotkaniem spała z kilkoma innymi facetami to nie widzę żadnego problemu. Problem byłby tylko wtedy gdyby spała z innymi PODCZAS naszego związku.
  • Odpowiedz
a co to za roznica? przed czy po?


@mamenttt: Serio nie widzisz różnicy? No kurde bez jaj. Jak śpi z innym podczas waszego związku to cię zdradza, a jak śpi z kimś przed tym jak cię pozna to przecież normalne bo nawet nie wie o twoim istnieniu. To że dziewczyna miała wcześniej kilka nieudanych związków podczas których spała ze swoimi chłopakami to nic złego. Przecież idąc twoim tokiem myślenia jeżeli dziewczyna
  • Odpowiedz