Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki obserwujące tagi #japonia #manga i #anime oraz #filmy
Może ktoś z Was byłby zainteresowany kupnem jakichś animców i japońskich filmów? Jestem otwarty na propozycje - filmy leżą (nawet nie zbierają kurzu :D), a niektóre nawet nigdy nie były w napędzie.

Odbiór osobisty w Kielcach lub wysyłka - do tej ostatniej należy doliczyć koszt wysyłki.

Grave of the Fireflies (Grobowiec świetlików) - wydanie dwupłytowe, jedna płyta nosi ślady użytkowania. Język japoński/angielskie napisy; 80 złotych
Ghost in the Shell 2: Innocence - wersje dźwiękowe angielskie/japońskie, angielskie napisy; nieużywane; 80 złotych
Serial Experiments Lain - audio angielskie i japońskie, angielskie napisy - 80 złotych
Ninja Scroll - 10th Anniversary Special Edition - wersja dźwiękowa japońska i angielska + do wyboru napisy, m.in. angielskie; 2 x DVD (wersja Widescreen nie była w odtwarzaczu, wersja Full Screen w doskonałym stanie). Całość w kartonowym opakowaniu - 50 złotych, ewentualnie każda wersja osobno po 30.
Ame Agaru - polskie napisy lektor; 30 złotych
Metropolis - edycja dwupłytowa; dźwięk japoński, angielski i rosyjski, napisy m.in. polskie i angielskie; 25 złotych [Zarezerwowane]
Kagemusha (Sobowtór) - dźwięk japoński, napisy m.in angielskie; 20 złotych
Arjuna: Córka ziemi - dźwięk japoński, napisy polskie; 20 złotych komplet
Kamome Diner (かもめ食堂) - nieużywane; audio japońskie, napisy koreańskie i angielskie; Region 3 (NTSC) - 60 złotych
When the last sword is drawn - audio japońskie, napisy angielskie, dwupłytowe wydanie; nieużywane - 50 złotych
Ran - język japońsku lub polski lektor, polskie napisy; 40 złotych
Gojoe - audio angielskie, polski lektor (informacja z opakowania), delikatnie naderwana tekturka (widoczne na zdjęciu), polskie napisy - 10 złotych;
Hanaukyo Maid Team (花右京メイド隊) - płyty od zakupu średnio trzymały się w opakowaniu, noszą ślady używania, ale całość działa bez zarzutu. Japońskie audio, angielskie napisy - 80 złotych
Animatrix - dźwięk angielski, węgierski; napisy m.in. polskie i angielskie; 10 złotych

W razie pytań służę uprzejmie : )
Pobierz CKNorek - Czołem Mirki obserwujące tagi #japonia #manga i #anime oraz #filmy 
Może k...
źródło: comment_Cdabcv4WbNzSQdjNIRdpxKqhJihT6ICN.jpg
  • 4
@CKNorek: pozycje fajne, ale szkoda, że DVD. sam mam Hero na DVD i czekam aż wyjdzie na BR w Polsce (zaraz obadam, może w końcu wyszedł) i np. takiego Animatrixa czy FF7 chciałbym na BR.
Pozycje na foto, a nie będące w opisie są na sprzedaż, czy nie? (np. "Między słowami")
@blogger: To prezent, nie jest na sprzedaż.
@zolwixx: A co by Cię interesowało? Shogun i Między słowami nie są niestety na sprzedaż - Shogun to prezent, a Między słowami chodzi za grosze na aukcjach, więc szkoda mi się go pozbywać. Ale gdybyś znalazł coś dla siebie na zdjęciu, daj znać, oprócz tych dwóch wymienionych mogę pomyśleć : )