Wpis z mikrobloga

Gdyby była możliwość włączenia państwa Polskiego do Niemiec na następujących warunkach:
- flaga oraz godło Polski zostaje zastąpione flagą / godłem Niemiec
- oficjalnie Państwo Polskie przestaje istnieć
- budżet dla terytorium byłej Polski jest 50% sumy budżetów obu państw
- zarobki niemieckie
- mowa Polska
- brak konieczności przyjmowania uchodźców na teren Polski

zgodzilibyście się?

Oczywiście przyjmujemy, że takie warunki są dożywotnie.

#kiciochpyta

Zgodziłbyś się?

  • Tak 61.7% (1142)
  • Nie, mimo że to bardzo rozsądna propozycja 38.3% (710)

Oddanych głosów: 1852

  • 88
@xqwzyts: pamiętaj że tym #!$%@?łkiem nazywasz Kraj w którym się urodziłeś i dzięki któremu mogłeś wgl dokonać takiego wyboru, na który oddawało krew i pracę parę pokoleń, żebyś własnie mógł mdzin mieć taki wybór- a że masz go w dupie to oczywiście Twój wolny wybór, ale nie oczekuj sympatii albo pochwały z tego powodu.
- budżet dla terytorium byłej Polski jest 50% sumy budżetów obu państw


@Niemcy: Czy ty zdajesz sobie sprawę co za głupotę napisałeś? xD Przecież Niemcy tak na oko oddali by nam pewnie z 40% swojego budżetu.
@xqwzyts: Tak więc streszczając co Ci pisałem wcześniej i podsumowując ofc pewnie według ciebie durnym i prostackim ludowym przysłowiem: #!$%@? baletnicy i majtki przeszkadzają
@Niemcy: Nie jestem jakimś wielkim patriotą, ale #!$%@?ć coś takiego i zniweczyć poświęcenie milionów Polaków, którzy w przeszłości walczyli o naszą niepodległość? Nie, po prostu #!$%@? nie.
Jak zarobki beda spoko i będę mógł mówić po Polsku. To moge i sie nazywać północno koreancem a za predyzdenta uznać kim ping ponga xd
@Niemcy: > - niemieckie zarobki

- brak konieczności przyjmowania uchodźców na teren Polski


Skoro państwo polskie miało by zostać zamienione na niemieckie, to zarobki, mimo że nie zmienione, były by po zmianie niemieckie.
Tak samo jak z przyjmowaniem uchodźców - do pl ich nie przyjmiesz, bo pl już nie ma.
A teraz zastąpcie wyraz "niemcy" na "UE". Wszystkie założenia się zgadzają (no może poza budżetem). Wychodzi na to, że spora część