Wpis z mikrobloga

Gdyby była możliwość włączenia państwa Polskiego do Niemiec na następujących warunkach:
- flaga oraz godło Polski zostaje zastąpione flagą / godłem Niemiec
- oficjalnie Państwo Polskie przestaje istnieć
- budżet dla terytorium byłej Polski jest 50% sumy budżetów obu państw
- zarobki niemieckie
- mowa Polska
- brak konieczności przyjmowania uchodźców na teren Polski

zgodzilibyście się?

Oczywiście przyjmujemy, że takie warunki są dożywotnie.

#kiciochpyta

Zgodziłbyś się?

  • Tak 61.7% (1142)
  • Nie, mimo że to bardzo rozsądna propozycja 38.3% (710)

Oddanych głosów: 1852

  • 88
  • Odpowiedz
@xqwzyts: ale że co? Bom ciekaw co przez to rozumiesz.
Wniosek się nasuwa że za granicą- ja uważam że za granicę uciekają leszcze i słabi co nie potrafią się w kraju ogarnąć- taka naturalna selekcja najsłabszych ogniw
  • Odpowiedz
@WidarX:

Bom ciekaw co przez to rozumiesz


To, że #!$%@? mnie w jakim języku mówię i do jakiego państwa należy skrawek ziemi na której mieszkam dopóki mogę żyć na poziomie i nie muszę na każdym kroku kombinować
  • Odpowiedz
a Polska dla Niemiec żadną #!$%@?ą i podrzędnym landem do germanizowania, zrzeszonym nie będzie!


@WidarX: przepraszam, ale Pan widzi co się u nas W SEJMIE I POLITYCE ZAGRANICZNEJ OD 20 LAT #!$%@??
  • Odpowiedz
@xqwzyts: pamiętaj że tym #!$%@?łkiem nazywasz Kraj w którym się urodziłeś i dzięki któremu mogłeś wgl dokonać takiego wyboru, na który oddawało krew i pracę parę pokoleń, żebyś własnie mógł mdzin mieć taki wybór- a że masz go w dupie to oczywiście Twój wolny wybór, ale nie oczekuj sympatii albo pochwały z tego powodu.
  • Odpowiedz
- budżet dla terytorium byłej Polski jest 50% sumy budżetów obu państw


@Niemcy: Czy ty zdajesz sobie sprawę co za głupotę napisałeś? xD Przecież Niemcy tak na oko oddali by nam pewnie z 40% swojego budżetu.
  • Odpowiedz