Wpis z mikrobloga

Dobra chłopaki, czas zwijać mandżur i kasować Paladins. Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się dlaczego twórcy gry strzelają sobie w stopę nasladując Battlefronta, odpowiedź można znaleźć na twitterze i jest nią:

CHINY

Nie chce mi się tłumaczyć postu więc jak ktoś kuma jankeski to obszerne wyjaśnienie w poscie

I jeszcze dorzucę wypowiedź prezesa Hi-Rez z wczoraj w którym twierdzi on że nieskończony grind to przednia zabawa xD

SEASON 2 GOAL: Make receiving cards FUN AGAIN and give a nearly ENDLESS progression path in the game.


Jakbym #!$%@? chciał nieskończony grind to bym grał w Heartstone, albo byle jakiego innego MMORPG...
Kto się przenosi razem ze mną na Gigantica?

#paladins
h.....d - Dobra chłopaki, czas zwijać mandżur i kasować Paladins. Jeśli jeszcze ktoś ...
  • 9
@hellgihad: Jak ten Gigantic wygląda? Paladinsa już dawno jakiś czas temu porzuciłem (ze względu na doskonały matchmaking) i ciekawi mnie czy jest jakaś sensowna alternatywa oprócz OW
@zacny_wykopowicz: Nie wiem jak Ty ale ja nie lubię być ruchany w dupala przez producentów.
Gram w tę grę od dawna i mimo że uważam ją za jedną z ciekawszych pozycji na rynku, to nie zamierzam być dojnym cielakiem dla cwaniaków, którzy próbują wmówić ludziom że gówno opakowane w kolorowy papierek gównem być przestaje.
@hellgihad: Problemem nie jest grind tylko to jak zmienił się wpływ kart na rozgrywkę, balans, co zrobiono z rankedami i różnorodnością dzięki możliwości personalizacji. Ten nieskończony grind byłbym w stanie zaakceptować gdyby zrobiono to sensownie, ale te zmiany które chcą wprowadzić są absurdalne i niszczące rozgrywkę.
@perun86: Rankedy i specjalne casuale będą miały wszystkie karty odblokowane i na sztywno zablokowane na lvlu 4, więc tylko ten poziom będzie musiał być w sumie zbalansowany.
Pomijając jednak że prawdopodobnie będzie to oznaczało, że działające loadouty będą może ze trzy na bohatera, to wczytując się w temat zauważysz, że w planach mają wprowadzenie nowych trybów rozgrywki, które będą tylko dostępne w trybach z grindem...