Wpis z mikrobloga

#usa #polska #emigracja
Chcąc odnowić sobie polski paszport w konsulacie w Chicago trzeba się z nimi umówić i przyjść na miejsce.
Jest to oczywiście normalne ale mniej normalne jest to że jeśli chcesz żeby wysłali nowy paszport kurierem to trzeba wypełnić specjalny wniosek i wyjaśnić dlaczego nie chce się przyjść po niego osobiście.
No ciekawe #!$%@? dlaczego ktoś nie chciałby przychodzić po niego osobiście, przecież każdy ma na to czas i to takie przyjemne zajęcie.
Zastanawiam się co za #!$%@? geniusz wpadł w ogóle na coś takiego
- "Słuchaj Andrzej, my odnawiamy te paszporty i ludzie tu po nie przychodzą ale może ktoś będzie chciał żeby mu paszport wysłać"
- "Po co mój drogi Januszu ktoś miałby tego chcieć? Przecież jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15"
- "Masz rację, ale na wszelki wypadek zlecę Grażynce zrobienie wzoru podania o wysyłkę kurierem. Zobaczymy czy trafi się ktoś taki leniwy że mu się do nas przyjść drugi raz nie chce"
- "No dobra, ale ustaw chociaż czas realizacji w takim przypadku na 2 tygodnie dłuższy czy coś"
- "Ok, tak zrobię"

No ja #!$%@?ę, banda zjebów normalnie. Chcę im zapłacić te 50$ za odnowę paszportu a oni takie problemy robię.
Nie zostaje mi nic innego jak zrezygnować z tej przyjemności, mam na szczęście jeszcze inny paszport.

Pobierz A.....3 - #usa #polska #emigracja 
Chcąc odnowić sobie polski paszport w konsulacie ...
źródło: comment_80hxaAn6n3PzPM2jvztRMW3Lecdwwsvy.jpg
  • 3