Wpis z mikrobloga

Mam do oddania kilka ksiazek:
1) Praga. Udany weekend. Przewodnik Michelin - zakreslone najciekawsze fragmenty (moim zdaniem), nie przeszkadza w czytaniu
2) Paryz. Udany weekend. Przewodnik Michelin - zakreslone najciekawsze fragmenty (moim zdaniem), nie przeszkadza w czytaniu
3) Hello, Android. Programowanie na platformé Google dla urzadzen mobilnych. Wydanie III - kupiona jakis czas temu, pewnie troche sie juz pozmienialo ale moze ktos poczatkujacy bedzie zainteresowany
4) Piecdziesiat twarzy Greya - zona otrzymala w prezencie, przeczytala ale nie poleca, moze jednak ktos bedzie chcial sprobowac
WAZNE: WYGRANY POKRYWA KOSZT PRZESYLKI ALBO MOZE ODEBRAC KSIAZKE OSOBISCIE W GDANSKU. Losowanie jutro o 20. Prosze w komentarzu podac jaka ksiazka lub ksiazki Cie interesuja.

#rozdajo #ksiazki #czytajzwykopem
  • 16
Z @lewe_konto już ustaliłem szczegóły, @TrolZZakontkuInternetu nie odezwał się, @novak00 zrezygnował więc "Hello, Android. Programowanie na platformé Google dla urzadzen mobilnych. Wydanie III" wędruje do @Witeeek, proszę o kontakt na pw.
Nikt w komentarzu nie podał "Piecdziesiat twarzy Greya" a nie mam zamiaru po kolei losować i pytać, dlatego oddam książkę pierwszej osobie, która napisze w komentarzu, że ją chce.