Wpis z mikrobloga

@Tojebiuk5000: Są znaki. Na przykład lubi balangować, nie garnie się do pracy, a jak ma, to na chwilę itd.
Młode różowe nie patrzą na to, bo wszystko na garnuszku rodziców i o...
  • Odpowiedz
@Blaskun: myślisz że dzieci zostawiają tylko balangowicze? Nie. Bez względu na to jakim się jest jeśli zostawia się własne dziecko to nie matce powinien być wstyd i to nie matkę powinno się piętnować
  • Odpowiedz
to czemu nie pytasz tego samego pod zdjeciami cyckow i klat?


@teczowisazabawni: A co to jest za argument gdzie coś mówię, a gdzie nie? Gdybym miał interweniować w każdym miejscu, gdzie należałoby to nie starczyłoby mi życia. Meritum pozostaje takie samo. Po co wyciągasz czyjeś prywatne profile?
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: no pewnie, lepiej wysmiac matkę bo sebka jak potępiasz to mógłby #!$%@?. #!$%@? przed odpowiedzialnością, jakież to męskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle na ten temat, więcej nie zamierzam się produkować bo zielonki mają jakieś #!$%@? limity i przeszkadza mi to w płynności dyskusji.
  • Odpowiedz
@Tojebiuk5000: xD bo one same nie wybieraja, ze ich styl bycia i podejscie, widac teoretyk w świecie prawdy. Po drugiw, sam wpadasz w pulapke, bo zakladasz,ze dziecko bylo problemem,a nie #!$%@? zachowanie kobiety. Od proste jak ktos przyjal walke obrony madek, rycerze wszedzie są.
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: Nie obchodzi mnie co wybierają, jeśli wybierają to widocznie kogoś kto wzbudził ich zaufanie, wykorzystał i zostawił. Jeśli facet odchodzi od laski po zaplodnieniu bo ma #!$%@? charakter ta laska, to dlaczego debil nie zrobił tego wczesniej? Do roli ojca trzeba dorosnąć, a my mężczyźni dorastamy wolniej niestety ...
  • Odpowiedz
Bez względu na to jakim się jest jeśli zostawia się własne dziecko to nie matce powinien być wstyd i to nie matkę powinno się piętnować

#!$%@? przed odpowiedzialnością, jakież to męskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tojebiuk5000: No tak, bo w Polsce każdy sąd z automatu przyznaje opiekę nad dzieckiem ojcu. Oh, wait...
  • Odpowiedz