Wpis z mikrobloga

@Tojebiuk5000: żyjesz w dosyć ciekawym matrixie,który sobie sam wymyśliłes, przez takich jak ty laski nie myślą, bo wiedzą że znajdą takiego beta samca jak ty, który nawet był by w stanie prostytuce wybaczyć i wytłumaczyć sobie ze to co robiła nie było złe XD
  • Odpowiedz
@pqp_1: ale nie pisz ze jestem beta samcem czy innym bialorycerzem bo kilka dni temu pisałem że różowe mnie #!$%@?ą z podejściem zza komuny że trzeba je podrywać, zamiast starać się o siebie nawzajem, że zgrywają księżniczki, więc mi nie wciskaj ciemnoty że jestem jakiś kapeć bo u kobiet też wiele cech mnie #!$%@?. I nie pluj tyle bo ja mam swoje racje a ty swoje.
  • Odpowiedz
@Tojebiuk5000: ciemnotą jest myslenie, ze jak robisz dziecko, to trzeba byc ojcem, bo dajesz sie ruchac propagandzie, gdzie zarazem jest opcja - moje cialo moj wybor.
Tak samo facet - moje zycie, moj wybor. Sam masz komunizm gdzies w glowie, bo tylko widzisz 'wygodne' sobie opcje w polaczeniu z konserwatyzmem, a także Twoje wypowiedzi są czesto atakiem, bo z góry okreslasz, ze facet ma bezwzglednie podporządkować sie rodzinie, bo... tak...
  • Odpowiedz