Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, Mireczki.
Mam pewien problem sercowy, i nie mam się kogo poradzić, więc padło na was.
Otóż 5 miesięcy temu poznałem świetną dziewczynę, która zaskarbiła moje serce do dziś. Na chwilę obecną, jest to tylko friendzone ()
2 miesiące temu posypał się jej związek, i widzę że nadal go przeżywa, ale jest co raz lepiej. Obecnie spędzamy razem dużo czasu, chodzimy na łyżwy, zabrałem ją nawet na wycieczkę kilkudniową. I ta wycieczka dużo zmieniła:
1.Podczas tej wycieczki, postanowiła się ze mną podzielić ważnym dla niej sekretem..
2. Chciała bym dodał nasze jedno wspólne zdjęcie, które dla większości osób wygląda dość jednoznacznie, i dostaję multum wiadomości: "Oo, xyz, ale masz ładną dziewczynę, ale Ci się trafiło." Nawet nie wiecie jak czuję się tłumacząc, że to tylko koleżanka..
Dziś zabieram ją do kina na Gwiezdne Wojny.
Po tych Gwiezdnych Wojnach, zamierzam jej powiedzieć w końcu co do niej czuję, bo nie wytrzymam. Ale obawiam się, i to jest raczej bardziej niż pewne, że po prostu się na to nie zgodzi. Chcę zaryzykować, bo całe życie dostaję po dupie, i gdy w końcu na mojej drodze staje dziewczyna, która mnie lubi, która mi dostarcza tyle radości swoją obecnością, po prostu chcę spróbować się odważyć postawić na swoim. Liczę się z tym, że mogę ją stracić.. Totalnie nie wiem jak to jej powiedzieć.

PS. Przepraszam za mój chaotyczny styl pisania.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 105
2 miesiące temu posypał się jej związek, i widzę że nadal go przeżywa,


@AnonimoweMirkoWyznania: Zapamiętajcie sobie kuźwa raz na zawsze, że nie wchodzi się w żadne związki z osobami, które są świeżo po rozstaniu. Trzeba takim osobom dać czas na przemyślenia, pobycie samemu ze sobą i poukładanie sobie wszystkiego. Kumpluj się z nią, ale emocjonalnie trzymaj się z daleka.

Chciała bym dodał nasze jedno wspólne zdjęcie, które dla większości osób wygląda
2. Chciała bym dodał nasze jedno wspólne zdjęcie, które dla większości osób wygląda dość jednoznacznie, i dostaję multum wiadomości: "Oo, xyz, ale masz ładną dziewczynę, ale Ci się trafiło." Nawet nie wiecie jak czuję się tłumacząc, że to tylko koleżanka.. --> aż przykro czytać, ale myślę że tutaj chodziło o wzbudzenie zazdrości w jej byłym ;/ takie dość typowe zagranie, teoretycznie nie masz nic do stracenia z wyznaniem co do niej czujesz,
@TX1683: i tak się przestraszy jeśli nic do OPa nie czuje, a jeśli jej coś takiego powie to trudno będzie im wrócić do takiej relacji jaka była wcześniej, bo już zawsze będzie trochę dziwnie i niezręcznie. moim zdaniem lepiej czekać na rozwój sytuacji, często się spotykać i próbować wskoczyć na wyższy level w jakiś bardziej naturalny sposób, a nie na zasadzie "podobasz mi się, chcę z tobą chodzić". nawet jeśli dziewczyna
poza tym serio uważasz, że przyjaźnienie się z kimś kogo lubisz i dobrze się z nim czujesz i dogadujesz jest oznaką przegrywu?


@kwasnydeszcz: tak, oni serio uważają, że utrzymywanie jakiejkolwiek koleżeńskiej relacji z osobą płci przeciwnej, to przegryw, bo z kobietami można tylko być w związku i uprawiać z nimi seks xD

A co do OPa, ja bym nie mówiła, bo to się zawsze źle kończy xD Najlepiej wspomnij jej, że
OP: OP:
Nie wydaje mi się, bym był rekwizytem z tego prostego względu że jakby miała to zrobić, to zrobiłaby to z kimś atrakcyjniejszym. Po prostu zdjęcie się jej podobało i cały czas mówiła, że bardzo ładnie na nim wyglądamy. Zapomniałem dodać że między nami jest 3 lata różnicy. Ona jest ode mnie starsza.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}

OP: Tak, wiem, że mirko to nie odpowiednie miejsce do takich wyznań, jednakże nie mam z kim tego przegadać. Większość podejmowanych decyzji przeze mnie kończyły się fiaskiem, dlatego szukam każdej formy porady.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}

OP: Będę odpisywał dość chaotycznie, bo nie wiem jak z tego korzystać.
Miałem kilka takich sytuacji, ale tutaj zależy mi by tego nie spierniczyć. Nie jestem rekwizytem, bo mówiąc szczerze dodała by sobie zdjęcie po prostu z kimś ładniejszym :P

@wykopowy_brukselek:
gratuluję stary! Jednak czasem opłaca się ryzykować.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}

Czyli nie jestem jedynym przegrywem ( ͡º ͜ʖ͡º). Powiedz co wiesz i tyle, a jak odpowie że jesteś dla niej jak brat i ceni sobie przyjaźń, to odejdź bez słowa. Ja tak robię i jeszcze ani razu nie miałem dziewczyny xD. Swoją drogą jak #!$%@? jest słowo na "P" zazwyczaj dostaje białej gorączki jak ktoś mnie nim mianuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)