Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, Mireczki.
Mam pewien problem sercowy, i nie mam się kogo poradzić, więc padło na was.
Otóż 5 miesięcy temu poznałem świetną dziewczynę, która zaskarbiła moje serce do dziś. Na chwilę obecną, jest to tylko friendzone ()
2 miesiące temu posypał się jej związek, i widzę że nadal go przeżywa, ale jest co raz lepiej. Obecnie spędzamy razem dużo czasu, chodzimy na łyżwy, zabrałem ją nawet na wycieczkę kilkudniową. I ta wycieczka dużo zmieniła:
1.Podczas tej wycieczki, postanowiła się ze mną podzielić ważnym dla niej sekretem..
2. Chciała bym dodał nasze jedno wspólne zdjęcie, które dla większości osób wygląda dość jednoznacznie, i dostaję multum wiadomości: "Oo, xyz, ale masz ładną dziewczynę, ale Ci się trafiło." Nawet nie wiecie jak czuję się tłumacząc, że to tylko koleżanka..
Dziś zabieram ją do kina na Gwiezdne Wojny.
Po tych Gwiezdnych Wojnach, zamierzam jej powiedzieć w końcu co do niej czuję, bo nie wytrzymam. Ale obawiam się, i to jest raczej bardziej niż pewne, że po prostu się na to nie zgodzi. Chcę zaryzykować, bo całe życie dostaję po dupie, i gdy w końcu na mojej drodze staje dziewczyna, która mnie lubi, która mi dostarcza tyle radości swoją obecnością, po prostu chcę spróbować się odważyć postawić na swoim. Liczę się z tym, że mogę ją stracić.. Totalnie nie wiem jak to jej powiedzieć.

PS. Przepraszam za mój chaotyczny styl pisania.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 105
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na moje to pelnisz rolę plasterka na rany i jak przestanie ja boleć to cie odklei i wyrzuci, a to zdjęcie to było żeby ex był o nią zazdrosny bo ona dalej go kocha
sądzę że nic z tego nie będzie ale mogę się mylic
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz 13 lat? To tak nie działa, że laska musi sobie zrobić zdjęcie z modelem, by byłego piekła dupa. Liczy się fakt, że z miejsca jest ktoś, kto może cię zastąpić i że #!$%@? w ciebie. Taki jest przekaz tych zdjęć, choć oczywiście wiadomo, że to tylko zagrywka. Jak można być takim naiwnym? Pomijam już fakt, że nie dajesz jej przeboleć związku, a to podstawa. Bez tego, wyjebią cię
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Słuchaj Mirku. Obawiam się, że gówno z tego będzie. Nie mam zamiaru pisać ,,walcz" , ,,staraj się", bo to #!$%@? a nie porady. Laska zrobiła sobie z Ciebie koleżankę. Pewnie zdaje sobie sprawę, że już Ci namieszała w głowie, ale co ja to interesuje, przecież w razie co, to jeszcze pretensje będzie mieć, że liczyłeś na coś więcej, a przecież łączy was tylko przyjaźń. Akcja z wrzuceniem zdjęcia na Fb,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie, jak tego jeszcze nie zrobiłeś to Ci szczerze radze, nie rob tego, zrob to w inny sposób, nie wiem, przy przytulaniu złap za rękę i ewentualnie powiedz ze podoba Ci sie i dobrze sie z nia czujesz, uważaj tez zeby nie zabrzmiało to jak jakieś zobowiązanie, takie nagle wyznanie uczuc bardzo rzadko kończy się dobrze, nawet jeśli druga osoba twz cos czuje to może sie wystraszyć, i wtedy
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że znam historię, gdzie różowy, chciał wręcz wprowadzenia się do niej, prawie obcego typa, byle tylko zobaczył to jej były, który mieszka obok....
  • Odpowiedz
a ja na Twoim miejscu nic bym nie mówił tylko w końcu wykonał jakiś ruch, spróbował pocałować albo coś


@sikzmiednicy: Najgorsza rada i skończy się tragedią :)
Tak, gość musi coś zrobić, ale broń Boże nic jednoznacznego. Dziewczyna będzie się czuła bardzo niekomfortowo. Będzie się czuła, tak jak do ciebie podszedłby najlepszy kumpel i cię nagle pocałował.
Powinien powiedzieć coś w stylu "podobasz mi się, chcę się z tobą umówić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty jesteś dla niej odskocznia, zapomnieniem od poprzedniego. Jakby cię chciała traktować jak faceta to robiłaby to od razu. Pozwoliła wrzucić wspólne zdjęcie - dobre. Wywal kawę na ławę. Ja bym próbował ja pocałować. Jak cię odrzuci tak odruchowo tzn ze nigdy w ten sposób o tobie nie myślała. Musisz wybadać jej reakcje czy będzie zaskoczona w pozytywny sposób czy w jaki.
  • Odpowiedz
PlujacyDaniel: Źle. Nie słuchaj tych stulejarzy. Nic jej nie mów i zacznij działać, ale najpierw musisz trochę się od niej odseparować. Ogranicz kontakt na jakiś czas np. 2-3 miesiące, tj. znajdź sobie jakieś zajęcie i się na tym skup, niech laska widzi/myśli że jesteś zajetym człowiekiem z pasjami. Po jakimś czasie zaproponuj spotkanie, ale nie proś o nie. Spotkaj się z nią i normalnie rozmawiaj, wplatając w rozmowę jakieś aluzje seksualne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mów co czujesz i mów z tą radością, którą masz w sercu, być zakochanym i być obok tej osoby to najlepsze uczucie na tym smutnym jak #!$%@? łez padole
mów i już, a jak powie nie, to powiedz, że będziesz jej codziennie dawał kwiaty albo wysyłał ładne zdjęcia aż sie do ciebie przekona, bo skoro cię lubi to już jest dobrze
  • Odpowiedz