Wpis z mikrobloga

Mając do wyboru trędowatą, ślepą, sukowaną dziewczyne a brak dziewczyny, wybieram brak dziewczyny. PCtowcy nie są zdesperowani aby grać w takich uwłaczających warunkach.


@KochanekAdmina: Szkoda komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No w każdym razie życzę wielu miłych wieczorów spędzonych nad Saperem w 60 fpsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cerasus: ja przegrałem cała serie uncharted począwszy od 1 na ps3 aż po 4 na ps4. 4 nie wyróżnia się znacznie, co więcej, fabularnie chociażby 2 moim zdaniem kopie jej dupę. 4 to taki ukłon w stronę fanów całej serii, fajnie zakończenie historii Drake’ow, ale żeby zauważyć jak zajebista jest to seria i jak świetne są to gry trzeba przejść po prostu wszystkie :)
  • Odpowiedz
Oczywiście, że wygodą jest grać w 60fps i to zauważalna różnica. Ale jeśli granie w 30fps to dla ciebie męczenie się to ja nie wiem jakie oglądasz filmy gdy większość jest w 24 klatkach


@#!$%@?: Ja tam się do tego konfilktu nie chce mieszać, ale różnica jest taka że gra jest respondywna, a film po prostu oglądasz
  • Odpowiedz
@Rudolfinho: Komentarze pod tym filmem to kompletny rak. Banda umysłowych dzieci srających:

HURR HURR PECETOFCY MAJO BUL DÓPY XDDXDDDXDDD


HURR DURR ALE PECETY SOM I TAK LEBRZE DXXDXXXDXXXX

#!$%@?, #!$%@? można dostać od takich komentarzy.
  • Odpowiedz
@Chcesz_Pomarancze: Ten komputer kosztuje prawie 2200 złotych w Polsce, tylko zamiast tego nędznego 128 gb ssd z 1 tb HD.
Jeżeli chodzi o tego gtxa 1050 bez TI to jest to kupa gówna, która pozwoli ci grać w gry na najniższych ustawieniach.
Dla porównania ps4 pro z gierką wyrwiesz za 1450 złotych, za pozostałe 750 złotych możesz kupić dysk 850 samsung evo z 500 gb, a gry wcale tak źle
  • Odpowiedz