Wpis z mikrobloga

@HighKick: To prawda :D
Co ktoś mi mówi, że nie ma sensu kupować konsoli bo komp wychodzi taniej i ma lepszą grafikę to żaden nie ma kompa który faktycznie uciągnie nowe tytuły, tym bardziej w full detalach XD
NO ALE MEMY XD
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: A Xbox One X kosztuje 2k PLN a ma parametry PCta za ~5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nawet pomijając to, ludzie którzy tak gadają w większości nie mają kompa nawet za te 2k i nie robią na bieżąco upgrade'ów by nadążyć za wymaganiami.
Więc takie psioczenie na konsole samemu mając sprzęt na którym nie odpali się nic nowego jest strasznie słabe.
  • Odpowiedz
@Beeercik: nie wiem skad wziales te info ze ma parametry kompa za 5k. xd Jeszcze jak zobaczysz jak na razie pugb dziala na tym nowym xboxie, to juz w ogole zwatpisz w to co napisales. xd Masz tam chyba doslownie 20 fps.
Gadanie ze psioczenie na konsole, bo sporo ludzi ma slabe kompy nie ma sensu. Nie ma, bo konsolowcy tez gadaja straszne glupoty i tworzy sie takie kolo s----------a,
  • Odpowiedz
@Beeercik: a i znam duzo znajomkow konsolowcow i pctowcow i nigdy nie slyszalem, zeby pctowiec ktory ma kompa ponizej 2k hejtowal konsole za slabe parametry. A na tych fb to zazwyczaj pisza to 13 latki, ktore jeszcze swiata nie widzialy.
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd oj już nie jest tak źle w PUBGu, teraz gram na sprzęcie zastępczym i mam 30-45 FPS (rozdzielczość 2560x1080) na i5 750 do tego Radeona 7790. Więc i na takim złomie nie ma aż takich dropów jak na Xklocu XD.
  • Odpowiedz
@Cerasus: chyba by mnie p----------o jak bym miał grać na klocku osobiście przepraszam konsolowcow za te słowa ale to jest absurd być może mam takie zdanie ze zawsze komp rzadko wymieniany lub upgradowany co jakiś czas bo szkoda było na x360 albo szło się do kumpla na fife albo jakiś rpg. Kto się zna to wie ze ideał to nawet nie jest rozdzielczość 2560x... i chociaż 144hz i tu nawet
  • Odpowiedz