Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna z którą jestem cztery miesiące, ja 29 lvl, ona 27, poinformowała mnie właśnie, ze wybiera się w tym tygodniu do sauny suchej i z rozmowy wyszło, ze ona tam bedzie naga. Tzn będzie mieć recznik ale nie będzie nim okryta tylko bedzie cała naga. Rozumiecie to? Jak to usłyszałem to myślałem na początku, ze ona sie ze mną drażni, ale powiedziała ze mówi poważnie. No i wyszło, ze jka się potykalismy to też chodziła do sauny, mówiła mi o tym, ale ja nie miałem pojęcia ze ona bedzie tam w stroju Ewy :/, z reszta ja si etam na saunach nie znam wiec nawet o tym nie pomyślałem. Najlepsze jest to, że tam sa inni faceci, którzy uwaga tez siedzą nago. Spytałem się czy jej na prawde nie przedszkadza to że jaki ś facet siedzi koło niej z lulokiem na wierzchu to powiedziała, że to nie jest jakaś tam sauna jak te sauny przy aqua parkach czy basenach że wchodzą sobie ludzie w strojach kąpielowych tylko porządna sauna i chodzą tam kulturalni ludzie, niby nie było tam żadnego problemu.
Nie podoba mi się, ze moja kobieta bedzie tam nago, inni będą się na nią gapić a ona tez nie widzi w tym żadnego problemu. Ale tak powiedzmy sobie szczerze, to chyba nie jest wporządku zachowanie w stosunku do mnie skoro moja dziewczyna będzie paradować nago przed innymi mężczyznami. Ktoś powie, zachowuj się jak dorosły człowiek to tylko sauna, może i tylko sauna ale łatwo powiedzieć już trudniej się do tego zastosować ( ͡° ʖ̯ ͡°).
I co robić? Przecież nie powiem, nie pozwolę ci iść, ale nie mogę zrozumieć, że ona nie ma nic przeciwko temu żeby inni widzieli ją nago, no w głowie mi się to nie mieści jak o tym pomyśle czy sobie wyobrażę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czy wy pozwolilibyście iść swojej dziewczynie do sauny wiedząc, ze będzie tam siedzieć nago??

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: W Polsce nagość to tabu, tymczasem już w pobliskich Niemczech czy Austrii zupełnie normalna sprawa. Ludzie chodzą do sauny - oczywiście nago, bo nago się tam powinno chodzić - razem ze swoimi rodzicami od dziecka. Potem nie wstydzą się ani rodziców, ani rodzeństwa, ani nikogo. Moja kuzynka, która mieszka w Austrii, opowiadała mi historię, jak raz poszła do znajomych do domu. Mają oni prywatną saunę w chałupie, co rzadkością
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjdź z piwnicy przejdź się na saunę to zobaczysz jaki panuje tam klimat. Nikt nie patrzy na nikogo perfidnie i nie obcina bo zwyczajnie nie wypada. Ja chodzę ze swoją kobietą i zwyczajnie mi to nie przeszkadza, a jak ktoś się popatrzy to co? Tyle może, ale to ja przychodzę z nią do domu i wsadzam w nią miecza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kizi
  • Odpowiedz
W Polsce nagość to tabu, tymczasem już w pobliskich Niemczech czy Austrii zupełnie normalna sprawa.


@kizi: Niemcy to mają szajbę na temat seksu. Są w większości zboczeni i nie są dobrym przykładem dla kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@majkelus: takie porównanie ze zarówno jak sie idzie do sauny jak i do ginekologa to nie po to zeby świecić gołą dupą czy kogoś zdradzać tylko w konkretnym celu.
  • Odpowiedz
@Vilyen: Nadal kiepskie. Przecież ginekolog to lekarz od miejsc intymnych. Siłą rzeczy musi obejrzeć co trzeba inaczej nie było by sensu do niego chodzić. Z kolei można korzystać z sauny np. w stroju kąpielowym. Inni faceci nie muszą oglądać tego co powinno zostać dla jej faceta. Zwłaszcza, że jemu to nie pasuje. W ogóle dla was kobiet nagość jest czym innym i dla nas jest czym innym. Jeśli facetowi nie
  • Odpowiedz